SÖZLEŞMENİN İLK OTURUMU YAPILDI

SÖZLEŞMENİN İLK OTURUMU YAPILDI
2 Aralık 2013 tarihinde eklendi, 1.868 kez okundu.
Reklam

SÖZLEŞMENİN İLK OTURUMU YAPILDI

SOZLESMEDE OTURUMErdemir ile sendikamız Türk Metal arasında gerçekleştirilecek olan 25. Dönem Toplu İş Sözleşmesinin ilk oturumu yapıldı. 2 Aralık’ta İstanbul’daki MESS binasında saat 14.00’de başlayan oturumda, gündemdeki 24 idari madde görüşüldü.

Görüşülen maddelerden 23’ü üzerinde anlaşma sağlanırken, bir madde ise bir sonraki toplantıya bırakıldı.

Türk Metal Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Aslıyüce, Türk Metal Sendikası Şube Başkanı Yusuf Ziya Odabaş, Türk Metal Sendikası Toplu Sözleşme Daire Başkanı Oğuz Bedir, Şube Sekreteri Metin Ercan, Şube Mali Sekreteri Sedat Taşdelen, Baştemsilci Yakup Yılmaz, Erdemir üst düzey yöneticileri ile MESS temsilcilerinin katıldığı toplantıda bir sonraki oturumun, 24 Aralık’ta aynı yerde ve aynı saatte yapılması kararlaştırıldı.

Reklam
SÖZLEŞMENİN İLK OTURUMU YAPILDI Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. şanver HIRÇIN dedi ki:

    2013-2015 DÖNEMİNİ KAPSAYAN TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ ERDEMİR -B- PERSONELİ ÇALIŞANLARI İLE EREĞLİ HALKINA HAYIRLI VE KAZANÇLI BİR ŞEKİLDE BAĞITLANACAĞINA İNANCIMIZ VE GÜVENCİMİZ TAMDIR. TÜRK METAL SENDİKASI GENEL BAŞKANIMIZ VE GENEL MERKEZ YÖNETİCİLERİMİZ,EREĞLİ ŞUBE BAŞKANIMIZ VE YÖNETİCİLERİMİZE ŞİMDİDEN TEŞEKÜR EDER BU ZORLU YOLDA BİRLİK BERABERLİĞİMİZİ BOZMAYA ÇALIŞANLARA TOKAT GİBİ CEVAP OLUR.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git