Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

GAZİLERİMİZİ KONUK ETTİK

08.01.2014
1.299
GAZİLERİMİZİ KONUK ETTİK
REKLAM ALANI

GAZILER ZIYARETI

Türk Metal Sendikası Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş’ı, Muharip Gaziler Derneği Karadeniz Ereğli Şube yönetimi ziyarette bulundu. Muharip Gaziler Derneği Karadeniz Ereğli Şube Başkanı Temel Şahin, 8 Ocak'ta, nezaket amaçlı gerçekleştirdikleri ziyarette yaptığı konuşmada, sendikamızın, bölgenin en güçlü sivil toplum kuruluşu olduğunu söyledi.

Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şubesi’nin, ilçede sağlık, eğitim, sosyal ve kültürel aktivitelerde bulunduğunu belirterek, “butür aktivitelere destek de veriyorsunuz. Bu konuda dernek olarak sizi takdir ediyoruz” dedi.

REKLAM ALANI

Odabaş da, Gazilerin, gönüllerinde ayrı bir yeri olduğunu ifade ederek, “sizlerin varlığını her fırsatta hissediyoruz. Bu da bize ayrı bir onur ve gurur veriyor. Bizlere düşen bir görev olduğunda, imkanlar ölçüsünde yerine getireceğimizden endişeniz olmasın” diye konuştu.

Gaziler Derneği yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu ziyarette, Gazilerimizin ilçede yaşadıkları sorunlar ve sıkıntılar üzerinde görüş alış, verişinde bulunuldu.

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.