AİLE KURULTAYLARI SÜRÜYOR

AİLE KURULTAYLARI SÜRÜYOR
3 Şubat 2014 tarihinde eklendi, 1.328 kez okundu.
Reklam

AILELER KURULTAYI

Türk Metal Sendikası Genel Merkezi’nin, MESS ile ortaklaşa düzenlediği eğitim programları devam ediyor. Sendikamızın Ereğli Şubesi ERDEMİR’li üyeleri, aileleriyle katılacağı Ankara’daki seminerde, aynı zamanda İSDEMİR’den gelecek ailelerle tanışıp, kaynaşma imkanı bulacaklar.

02 Şubat tarihinde, 83’ü çocuk toplam 233 kişiden oluşan aileler Baştemsilcilik binası önünden yolcu edildi.

Üyelerimizi ve ailelerini uğurlamaya gelen Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş, üyelere ve ailelerine hitaben yaptığı konuşmada, geçen yıl ikisi Ankara, biri Aydın’in Didim tatil beldesi olmak üzere 3 kez Erdemir çalışanı ve ailelerini eğitim seminerine gönderdiklerini hatırlattı.

Bu yıl da benzer etkinliklerin süreceğini anlatan Odabaş, Ankara Büyük Anadolu Termal Otel’de 3 gün kalacak ailelerin, aynı şekilde İSDEMİR işçileri ve ailelerinin de katılacağı etkinlikte bir araya geleceklerini belirterek, “faydalı bir eğitim geçireceğinize inanıyorum. Özellikle İSDEMİR’li ailelerle bir araya gelerek, kaynaşmanız çok önemli. Erdemir’de yaşadıklarınızı paylaşacağınıza inanıyorum. Hayırlı yolculuklarınız olsun” dedi.

Sendika icra heyeti, yönetim kurulu üyeleri ile bazı iş yeri temsilcilerinin de bulunduğu uğurlamada, aileler 5 otobüs ile Ankara’ya hareket etti.

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git