AİLELERİYLE KIBRIS’A GİTTİLER

AİLELERİYLE KIBRIS’A GİTTİLER
23 Şubat 2014 tarihinde eklendi, 1.354 kez okundu.
Reklam

AİLELERİYLE KIBRIS’A GİTTİLER

KIBRIS KAFILESITürk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şubemiz üyelerinden 22 Erdemir çalışanı eşleriyle birlikte Kııbrıs’a gitti. Türk Metal Sendikası Genel Merkezimiz’ce organize edilen ve geleneksel olarak her yıl uygulanan eğitim seminerlerinden biri olan Kıbrıs Eğitim Semineri için üyelerimiz ve eşlerini, İş Yeri Baş Temsilcilik binası önünden Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş uğurladı.

23 Şubat’ta gerçekleşen seyahat öncesi konuşan Odabaş, Türk Metal’in, sosyal sendikacılık anlamında “lider marka” olduğunu belirterek, şöyle dedi:

“Her koşulda lider TÜRK METAL SENDİKASI SOSYAL SENDİKACILIK’ta da ‘Lider Marka’ olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi. Arkadaşlarımıza bu imkanı sunan başta Genel Başkanımız Sayın Pevrul KAVLAK olmak üzere Genel Merkez Yöneticilerimize, katılımcı arkadaşlarımız ve şubemiz adına teşekkürlerimizi sunuyorum. Bugün uğurladığımız değerli arkadaşlarımıza hayırlı yolculuklar diliyor ve verimli bir hafta geçirmelerini temenni ediyorum.”

Üyelerimizi ve eşlerini uğurlama sırasında Şube Sekreterimiz Metin Ercan, şube yöneticilerimiz, İş Yeri Baş Temsilcisi Yakup Yılmaz hazır bulundu.

Şube Mali Sekreterimiz Sedat Taşdelen nezaretinde, otobüsle İstanbul’daki Sabiha Gökçen Hava Limanı’na giden kafile, buradan uçakla Kıbrıs Ercan Hava Limanı’na inerek, Türk Metal Sendikası bünyesindeki tesislere yerleşti. Kıbrıs’ta eğitime katılmanın yanı sıra hazırlanan gezi programı ile günlerini geçirecek olan kafile, bir hafta sonra Karadeniz Ereğli’ye dönecek.

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git