BU KEZ KAHVALTIDAYDIK

BU KEZ KAHVALTIDAYDIK
22 Şubat 2014 tarihinde eklendi, 2.125 kez okundu.
Reklam

KAHVALTIErdemir’de Çalışan Kadınlar ve İşçi Eşleri Komisyonu’nca düzenlenen Dayanışma Kahvaltısı’nda, üyeler aileleriyle bir araya geldi. Türk Metal Sendikası tarafında yaptırılan Gülüç’teki Büyük Anadolu Otel’de 22 Şubat 2014'de düzenlenen kahvaltıya, Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şube Başkanı Yusuf Ziya Odabaş, aynı zamanda komisyon Başkanı eşi Saniye Odabaş, sendika şube yönetim kurulu üyeleri iş yeri temsilcileri eşleriyle katılırken, seçim çalışmaları dolayısıyla ziyaretlerde bulunan AK Parti Ereğli Belediye Başkan Adayı Op. Dr. Hüseyin Uysal eşi Sevim Uysal ve aynı partiden Belediye Meclis üyesi adayı Erdemir emeklisi Ayhan Atay da eşi ile birlikte kahvaltıya katıldı.

Yaklaşık 600 kişinin bulunduğu kahvaltıda konuşan Komisyon Başkanı Saniye Odabaş, Türk Metal çatısı altında sağlanan oluşum sayesinde Erdemir çalışanı kadınlar ile işçi eşlerinin, sosyal aktivitelerde ve yardımlarda bulunmaları adına güzel bir birliktelik oluşturdukları söyledi.

Bayan Odabaş, “üyelerimizle birlikte sağladığımız bu birlikteliğin her aşamasına gösterdikleri ilgi ve bulundukları ortamlarda sergiledikleri coşku ve heyecan artarak büyümektedir. Bu doğrultuda gösterdiğiniz dayanışma örneği son derece memnunluk vericidir. Hepinize teşekkür ediyorum. 8 Mart Dünya Çalışan Kadınlar Günü dolayısıyla, 7 Mart tarihinde yine bayanlar olarak bir araya geleceğimiz eğlenceli etkinlik düzenlemeyi planladık” dedi.

Bayan Odabaş’ın, “aynı gün çocuklarımıza ise eşlerimiz bakacak” ifadesi salonda bulunanlardan alkış aldı.

Bu arada kahvaltıya katılan AK Parti Ereğli, Belediye Başkan Adayı Op. Dr. Hüseyin Uysal da, yaptığı kısa konuşmada, kendisine gösterilen yoğun ilgiden son derece memnunluk duyduğunu belirtti. Uysal kahvaltı sırasında masaları gezerek ailelerle selamlaştı, birlik ve berberlik içinde Ereğli’nin daha iyi yerlere gelmesi için çaba göstereceklerini söyledi.

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git