“EMEKÇİ KARDEŞLERİMİN HAKLI GURURU”

“EMEKÇİ KARDEŞLERİMİN HAKLI GURURU”
26 Şubat 2014 tarihinde eklendi, 2.464 kez okundu.
Reklam

“EMEKÇİ KARDEŞLERİMİN HAKLI GURURU”

2.SICAK BAKIM3Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş, Erdemir’de periyodik bakım çalışmaları sürdürülen 2. Sıcak Haddehane’deki işçileri ziyaret etti.

Odabaş, 26 Şubat tarihinde, bazı yönetim kurulu üyeleri ve iş yeri temsilcileriyle gerçekleştirdiği ziyarette, üyelerimize ‘kolay gelsin’ temennisinde bulunarak, şunları söyledi:

“Bugün, 2.Sıcak Haddehane’de devam eden,periyodik genel bakım çalışmalarında görevli arkadaşlarımızı, çalışma ortamlarında ziyaret ettik. Sevgi, alın teri ve bilginin harmanlanarak oluşturulduğu ERDEMİR‘imizin, çalışanlarımızın emekleriyle düzenli olarak daima daha ileriye gittiğini görmek ve bunu gerçekleştiren ‘EMEKÇİ KARDEŞLERİMİN’ haklı gururlarına şahit olmak bizleri her zaman onurlandırmıştır. Emeğin ve emekçinin kutsallığını savunan herkesi saygıyla selamlıyor, tüm çalışanlarımıza mutluluk ve huzur içerisinde, işlerinde kolaylıklar diliyorum.”

Reklam
“EMEKÇİ KARDEŞLERİMİN HAKLI GURURU” Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Turgay Gürbüz dedi ki:

    Alın terinin çeliğe karıştığı yerdir Erdemir her kesiminde bilgi ve becerilerini aktarır yaptığı işe saygı duyar.Erdemir işçisi;bizlere örnek olan tüm emekli büyüklerimizin de emeği çoktur.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git