ODABAŞ İŞ YERLERİNDE, ÜYELERİMİZ SENDİKADA…

ODABAŞ İŞ YERLERİNDE, ÜYELERİMİZ SENDİKADA…
19 Şubat 2014 tarihinde eklendi, 1.287 kez okundu.
Reklam

ODABAŞ İŞ YERLERİNDE, ÜYELERİMİZ SENDİKADA…

ziyaret6Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş, iş yerlerinde ziyaretler gerçekleştirirken, üyelerimiz de sendikamıza gelerek Başkanımızı ziyaret ediyorlar.

Odabaş, 12 Şubat’ta Erdemir Demir Üretim Elektronik Otomasyon Formenliği’nde çalışan arkadaşlarımızı ziyaret ederek, 25. Dönem Toplu İş Sözleşmesi görüşmelerinin yanı sıra çeşitli konularda görüş alış, verişinde bulundu.

Bu arada, aynı zamanda yaş günü olan üyemiz Semih Karakız için arkadaşlarının düzenlediği sürpriz yaş günü kutlamasında birlikte pasta kesen Odabaş, “Semih kardeşimizin doğum gününü hep birlikte kutlama fırsatı bulduk. Sevgili Semih’e bir ömür boyu sağlık ve mutluluklar dilerken Elektronik Otomasyon Formenliği çalışanlarımıza misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyor, hayırlı çalışmalar diliyorum” dedi.

Başkanımız Odabaş, 14 Şubat’ta da 1.Sıcak Haddehane Kombine Hadde ve 2.Soğuk Haddehane Mekanik Bakım çalışanlarımızı iş yerlerinde ziyaret etti. Erdemir çalışanlarının, katılımcı yaklaşım tarzlarıyla üyesi bulundukları Türk Metal Sendikamızı sahiplendiğini ifade eden Odabaş, “üyelerimizin değerlerimize ve dostluklarımıza önem vermesi bölgemizdeki birçok teşkilata örnek olmuş ve takdirini kazanmıştır. Bu vesileyle; her ne kadar sevginin her gün ve her fırsatta paylaşılması gerektiğine inanıyor olsak da, sevgili dostlarımın 14 Şubat Sevgililer Günü’nü kutluyor, aileleri ve sevdikleriyle birlikte mutlu ve huzurlu bir gün geçirmelerini diliyorum” diye konuştu.

19 Şubat tarihinde ise Hadde Atölyeleri Müdürlüğü 2.Soğuk Haddehane Taşlama çalışanlarımızla işyerlerinde ziyaret eden Odabaş, Çelikhane Vinç Bakım çalışanlarımız ile şubemizde bir araya gelerek son dönem gündemimiz hakkında sohbet etme fırsatı buldu.

Odabaş, gerek ziyaretlerde gösterilen ilgi ve yakınlığa, gerekse sendika binamızı ziyaret eden üyelerimize teşekkür ederek işlerinde başarı dileğinde bulundu.

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git