BAŞKANA SÜRPRİZ ÜZERİNE SÜRPRİZ

BAŞKANA SÜRPRİZ ÜZERİNE SÜRPRİZ
12 Mart 2014 tarihinde eklendi, 1.308 kez okundu.
Reklam

BAŞKANA SÜRPRİZ ÜZERİNE SÜRPRİZ

YAS GUNUTürk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş’a, üyelerimiz sürpriz yaş günü kutlamaları gerçekleştirdi.

11 Mart doğumlu olan Odabaş’ı, Şube Sekreterimiz Metin Ercan, toplantı yapmak amacıyla Baş Temsilcilik Binası’na davet etti.

Binaya gelen Odabaş, toplantı salonuna girdiğinde ise beklemediği sürpriz ile karşılaştı.

Şube Mali Sekreterimiz Sedat Taşdelen, METAL-KOOP Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Özdemir, Sendika yönetim kurulu üyeleri, Baş Temsilci Yakup Yılmaz ve bazı iş yeri temsilcileri, hazırladıkları doğum günü pastası ile birlikte Odabaş’ı kutladılar.

Burada duygulanan Odabaş arkadaşlarına teşekkür ederek tekrar Sendika binasına döndü.

 SÜRPRİZLER ÜST ÜSTE

Diğer yandan 12 Mart’ta ise sendika üyesi Erdemir işçileri, şubemizi arayarak Başkan Odabaş ile toplantı yapmak, gündemdeki gelişmeleri değerlendirmek istediklerini iletti.

Sendika binasına gelen Erdemir işçileri sendika lokalinde beklerken, Başkanımız Odabaş’ın içeriye girmesiyle birlikte ışıklar kapatıldı, üzerinde kendi resmi bulunan pasta masaya konuldu.

Gördüğü manzara karşısında şaşıran Odabaş, böyle kutlama ve sürprizlere alışık olmadığını belirterek, “arkadaşlar, hepinize çok teşekkür ediyorum. Önemli bir süreçten geçiyoruz. Böyle bir günde beni onurlandırdınız, duygulandırdınız. Biz, her zaman güçlü sendikamızla birlikte daha iyi noktalara gelmek için çaba göstereceğiz” dedi.

Odabaş, yanına davet ettiği Şube Sekreteri Ercan ve Mali Sekreter Sedat Taşdelen ile birlikte alkışlar arasında pastayı kestikten sonra makam odasına geçti.

Üyelerimizin sık sık alkışladığı Odabaş’a üçüncü sürpriz ise makamında yapıldı.

Bu kez, kendisini kutlamaya gelen başka bir işçi grubunu kabul eden Odabaş, üyelerimizle sohbet ettiği sırada bir pasta daha makama getirildi.

Üst üste yaşadığı sürprizlerle duygulu anlar yaşadığı gözlenen Odabaş, “bir kez daha teşekkür ediyorum. Beni onurlandırıyorsunuz. Allah beni, sizin karşınıza çıkamayacak bir durumla karşı karşıya bırakmasın” şeklinde konuştu.

Odabaş, sevgi gösterilerinde bulunan işçi arkadaşlarımızla bir süre sohbet edip, gündemdeki konular üzerinde görüş alış, verişinde bulundu.

Öte yandan, Erdemir işçileri, Odabaş’ın yaş günü ve destek amacıyla, sosyal paylaşım sitesindeki profil resimlerini, üzerinde “her zaman yanındayız Başkanım” yazılı fotoğrafı ile Sendikamız logosu bulunan fotoğrafı koydular.

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git