BAŞKANIMIZA “SONSUZ DESTEK” SÖZLERİ

BAŞKANIMIZA “SONSUZ DESTEK” SÖZLERİ
21 Mart 2014 tarihinde eklendi, 1.970 kez okundu.
Reklam

BAŞKANIMIZA “SONSUZ DESTEK” SÖZLERİ

ASITLEMETürk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş’a, Erdemir işçisi üyelerimizin gruplar halinde destek ziyaretleri devam ediyor. 20 Mart’ta gerçekleştirilen ziyaretlerde de Erdemir Makine Atölyesi işçileri ve Soğuk Haddehane Asitleme Hattı işçileri, ayrı ayrı sendika binasına gelerek, Odabaş’a “yanındayız Başkanım” mesajı verdiler.

Sendikalarına olan bağlılıklarını dile getiren işçi arkadaşlarımız, 50 yıllık çınar Türk Metal’in, işçi hak ve menfaatlerinin korunmasında en üst düzeyde mücadele ettiğini bildiklerini, Şube Başkanımız Odabaş’ın da gösterdiği gayretli çalışmalara şahit olduklarını ifade ederek, kimsenin işçi ile Türk Metal arasına giremeyeceğini savundular.

Şube Başkanımız Odabaş da, üyelerimizin gösterdiği ‘sahiplenme’ duygusunun son derece memnuniyet verici olduğunu belirterek, şöyle konuştu:

“Arkadaşlarım, sizlerin bu bağlılığı, güveni ve sahiplenmesi, sendikamızı daha da güçlü kılıyor. Çevremizde yaşananları hep beraber izliyoruz. Ben de sizinle aynı görüşü savunuyorum. Dünyanın sayılı işçi örgütleri arasında saygın yeri olan Türk Metal Sendikamıza yönelik çeşitli olumsuz girişimlere yine en güzel cevabı sizler veriyorsunuz. Hepinize en kalbi duygularımla bir kez daha teşekkür ediyorum. 24 Mart’ta yeniden oturacağımız 25. Dönem Toplu İş Sözleşmesi görüşmelerinden de işçimizin haklarını en üst düzeyde koruyup alacağımızdan emin olabilirsiniz.”

Odabaş ve işçi arkadaşlarımız, ilçedeki genel gündem konuları üzerinde bir süre sohbet etti.

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git