“BAŞKANIMIZIN YANINDAYIZ”

“BAŞKANIMIZIN YANINDAYIZ”
22 Mart 2014 tarihinde eklendi, 1.387 kez okundu.
Reklam

“BAŞKANIMIZIN YANINDAYIZ”

OTOBAKIM4Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş’a, Erdemirli üyelerimizin destek ziyaretleri devam ediyor. 21 Mart 2014’de, Oto Bakım Ünitesinde çalışan işçi arkadaşlarımız, üzerinde “Büyük BaşkanYanındayız” yazılı çiçekle geldikleri sendika binamızda, Başkanımız Odabaş’ı ziyaret etti.

Grubun kalabalık olması nedeniyle üyelerimizi sendika lokalinde ağırlayan Odabaş, yaptığı konuşmada, “yalnız taş duvar olmaz” dedi.

Birlik ve beraberlik mesajları veren Odabaş, şunları söyledi:

“Bizler her zaman, her platformda ve koşulda birlikte hareket ederek büyük sıkıntıların önüne adeta taş duvar olduk. Büyük mutlulukların önünde de köprü olup tertemiz yürekleri geçirdik üstümüzden. Dün olduğu gibi bugün ve yarın da birlikte, omuz omuza vereceğimiz mücadelelerimizin, ‘Emek ve Ekmek Davamızda’ bizleri daima ileriye taşıyacağına yürekten inanıyorum. Gösterdiğiniz bu ilgi ve desetğe bir kez daha teşekkür ediyorum.”

Erdemir işçileri de, Türk Metal Sendikası çatısı altında olmaktan büyük mutluluk ve gurur duyduklarını, bu doğrultuda Başkanımız Odabaş’ın yanında yer aldıklarını dile getirdiler.

İşçi arkadaşlarımızın ziyareti sırasında Şube sekreterimiz Metin Ercan ile Şube Mali Sekreterimiz Sedat Taşdelen de hazır bulundu.

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git