BİZ HEP BİRLİKTEYİZ

BİZ HEP BİRLİKTEYİZ
15 Mart 2014 tarihinde eklendi, 1.474 kez okundu.
Reklam

BİZ HEP BİRLİKTEYİZ

kokmudurlukTürk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş’ı, Erdemirli üyelerimiz ziyaretlerde bulunurken, kendisi de iş yerlerine giderek sohbetler ediyor.

13 Mart tarihinde Kok Müdürlüğü’nde çalışan işçi arkadaşlarımız, üzerinde, “DAVAN DAVAMIZDIR” yazılı çiçek ile Odabaş’ı ziyaret ettiler.

14 Mart’ta da bu kez Demir Üretim Koordinatörlüğü işçileri, sendika binamıza gelerek, Şube Başkanımız Odabaş ile görüştüler.

Bu ziyaret sırasında, aynı zamanda yaş günü olan Baş Temsilcimiz Yakup Yılmaz’ı katlayan üyelerimiz, sendikamızın birlik ve bütünlüğünün artarak devam edeceği görüşlerin aktardılar.

Odabaş da, ziyaretlerden büyük memnunluk duyduğunu, Türkiye’nin ve Avrasya’nın en güçlü sendikası Türk Metal’in her zaman üyelerinin hak ve menfaatlerini korumayı sürdüreceğini belirterek, “çok sevgili çalışma arkadaşlarımızın ziyaretlerine teşekkür ediyorum. İş ve aile yaşantılarında sağlık, mutluluk ve huzur diliyorum” dedi.

Diğer yandan, Şube Başkanımız Odabaş, Erdemir’de periyodik iş yeri ziyaretlerini 1. Soğuk Haddehane’nin “Sıcak Yürekli Mekanik Bakım Emekçileriyle” bir araya gelerek, genel gündemdeki konular üzerinde görüş alış verişinde bulundu. Odabaş, buradaki konuşmasında da “dostane bir sohbetin ardından arkadaşlarımız içerisinde bulunduğumuz dava ve mücadelelerimizde her zaman birlikte olacağımızı bir kez daha belirttiler.
Bu vesileyle tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git