“EREĞLİ’YE KATMA DEĞER SAĞLADIK”

“EREĞLİ’YE KATMA DEĞER SAĞLADIK”
27 Mart 2014 tarihinde eklendi, 1.336 kez okundu.
Reklam

“EREĞLİ’YE KATMA DEĞER SAĞLADIK”

RECEPERDOGAN1Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş, “Erdemir ile gerçekleştirdiğimiz 25. Dönem Toplu İş Sözleşmesi ile üyelerimizin yüzünü güldürürken, Ereğli’ye de 20 trilyon (milyon) lira katma değer sağlamış olduk” dedi.

Sözleşme sonrası sendikamıza devam eden ziyaretlerden birin de ilk gün telefonla arayarak kutlayan DSP Ereğli Belediye Başkan Adayı Recep Erdoğan ile DSP İlçe Başkanı Mustafa Timur 27 Mart tarihinde gerçekleştirdi.

Erdoğan, gerçekleştirilen sözleşme dolayısıyla Türk Metal Sendikası’nı kutladığını belirterek, “her zaman emeğin ve emekçinin yanında olan merhum Genel Başkanımız Bülent Ecevit gibi bizler de aynı çizgide emekçimizin yanındayız. Dolayısıyla gerçekleştirilen bu sözleşme ile işçimiz daha da rahat nefes almış olacak. Şahsınızda Genel Başkan Pevrul Kavlak’ı ve yönetiminizi kutluyorum” dedi.

Timur da, böyle bir dönemde sözleşme imzalanmasının Ereğli’de moral olduğunu belirterek, Odabaş’ı kutladığını söyledi.

Başkanımız Odabaş, Erdoğan ve beraberindekilere teşekkür ederken, sözleşmenin sadece işçiye değil, Ereğli’ye, dolayısıyla da Ereğli halkına yansıdığını altını çizerek, “Erdemir ile gerçekleştirdiğimiz 25. Dönem Toplu İş Sözleşmesi ile üyelerimizin yüzünü güldürürken, Ereğli’ye de 20 trilyon (milyon) lira katma değer sağlamış olduk” dedi.

Partinin bazı belediye ve il genel meclis üyeleriyle yönetim kurulu üyelerinin de yer aldığı ziyarette, karşılıklı görüş alış, verişinde bulunuldu.

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git