İŞÇİ AİLESİ ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

İŞÇİ AİLESİ ZİYARETLERİ SÜRÜYOR
20 Mart 2014 tarihinde eklendi, 1.428 kez okundu.
Reklam

İŞÇİ AİLESİ ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

KIBRIS32Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş’a, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden dönen 3. Grup işçi ailesi 18 Mart’ta ziyarette bulundu.

Türk Metal Sendikası Genel Merkezimizin periyodik dönemlerde organize ettiği eğitim seminerleri arasında yar alan, Kıbrıs Aile içi Eğitim Semineri’ne katılan 22 işçi ile eşinden oluşa 3. Grup aileler, sendika binamıza gelerek Odabaş’a teşekkür ettiler.

Aileler, bu tür seminer ve geziler sayesinde bir yandan iş hayatı ve aile yaşamı ile ilgili bilgilendirildiklerini, diğer yandan ise çeşitli bölgeleri gezme imkanı bulduklarını belirterek, Odabaş’tan, Genel Başkanımız Pevrul Kavlak’a teşekkürlerini iletmelerini istediler.

Odabaş da, bir birinden değerli eğitmenler tarafından verilen seminerlerin faydalı geçtiğini savunarak, Türk Metal’in, işçi hak ve menfaatlerinin yanı sıra, eğitim, sosyal yaşam gibi faktörleri de göz önünde bulundurduğunu söyledi.

Odabaş, ziyaretlerinden dolayı ailelere teşekkür ettiği ailelere, elde ettikleri birikimleri çevreleri ve arkadaşlarıyla paylaşmaları önerisinde bulundu.

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git