ODABAŞ’I DUYGULANDIRDILAR

ODABAŞ’I DUYGULANDIRDILAR
27 Mart 2014 tarihinde eklendi, 1.357 kez okundu.
Reklam

ODABAŞ’I DUYGULANDIRDILAR

ISCIESLERITürk Metal Sendikası’nın Kıbrıs Eğitim Semineri’ne katılan 4. Grup aileler, Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş’ı 27 mART TARİHİNDE makamında ziyaret ettiler. Türk Metal Sendikası Genel Başkanımız Pevrul Kavlak’ın oluruyla Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ndeki tesislerimizde bir haftalık eğitim seminerine katılan aileler, bu süre zarfından Kıbrıs’ın çeşitli yerlerini gezme ve görme imkanına da sahip olduklarını söylediler.

Böyle bir etkinliğin gerçekleşmesini sağlayan başta Genel Başkanımız Pevrul Kavlak’a teşekkür eden işçi eşleri, Şube Başkanımız Odabaş’a ise şunları söylediler:

“Sendikamızın böyle bir etkinlik düzenlemesi son derece güzel bir olay. Bu sayede çalışan eşlerimizin sendikal konularında biz de bilgileniyor, eşler olarak ne gibi destek verebileceğimizi daha iyi öğreniyoruz. Böyle bir organizasyona katılmamızı sağladığınız için şahsınızda Genel Başkanımız Pevrul Kavlak’a, genel merkez  ve şube yöneticilerimize teşekkür ediyoruz. Size de; ‘önce Atamızın, sonra da sizin izinizdeyiz’ diyoruz.”

İşçi eşlerinin bu konuşması karşısında duygulanan Şube Başkanımız Odabaş da, çalışanlar olarak çok iyi kenetlendiklerini, aynı ortamın eşlerde de sağlanmasından büyük mutluluk ve gurur duyduğunu dile getirdi.

Ziyarete, işçi eşlerinin talebi üzerine Odabaş’ın eşi Erdemirli Çalışan Kadınlar ve İşçi Eşleri Komisyon Başkanı Saniye Odabaş da bulundu.

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git