SENDİKAMIZA TEŞEKKÜRE GELDİLER

SENDİKAMIZA TEŞEKKÜRE GELDİLER
4 Mart 2014 tarihinde eklendi, 1.313 kez okundu.
Reklam

SENDİKAMIZA TEŞEKKÜRE GELDİLER

KIBRISA GIDENLERTürk Metal Sendikası Genel Merkezimizce organize edilen Kıbrıs Eğitim Programları kapsamında, Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne giden 22 işçi ile eşi yurda döndü. Ailelerin aralarında oluşturdukları heyet, 3 Mart tarihinde Şubemizi ziyaret ederek, Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş ile görüştüler.

Erdemir işçisi ile eşlerinden oluşan heyet, Odabaş’tan  organizasyonu tertipleyen Türk Metal Sendikası Genel Başkanımız Sayın Pevrul Kavlak’a teşekkürlerinin iletilmesini istediler.

Bir haftalık Kıbrıs gezisinde gerçekleştirilen eğitimlerin faydalı geçtiğini anlatan aileler, aynı zamanda Kıbrıs’ı gezme imkanı da bulduklarını dile getirdiler.

Odabaş da, üyeleri ve ailelerinin günün koşullarına uygun güncel bilgilerin, periyodik olarak aktarılmasının önemiyle eğitim seminerleri gerçekleştirildiğini hatırlatarak, üyelerin ve eşlerinin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi, teşekkür etti.

 İKİNCİ KAFİLE GİTTİ

Diğer yandan, aynı eğitim seminerleri kapsamında 2. Kafile de Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne gitti.

Türk Metal Sendikası Genel Merkezimizce organize edilen ve geleneksel olarak her yıl uygulanan eğitim seminerlerinden biri olan Kıbrıs Eğitim Semineri için Erdemir işçisi ile eşleri, İş Yeri Baş Temsilcilik binası önünden Türk Metal Şube Sekreterimiz Metin Ercan ve Şube Mali Sekreterimiz Sedat Taşdelen tarafından uğurlandı.

22 işçi ve eşinden oluşan kafile, bir hafta kalacakları Kıbrıs’ta eğitim görecekler, çeşitli gezi ve ziyaretlerde bulunacaklar.

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git