Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

ÜÇÜNCÜ KAFİLEYİ UĞURLADIK

10.03.2014
1.516
ÜÇÜNCÜ KAFİLEYİ UĞURLADIK
REKLAM ALANI

ÜÇÜNCÜ KAFİLEYİ UĞURLADIK

KIBRIS 3. KAFILETürk Metal Sendikası Genel Merkezimizce organize edilen Kıbrıs Eğitim Semineri vesilesiyle, Ereğli’den de üçüncü kafileyi uğurladık. 9 Mart’ta, Türk Metal Sendikası Baş temsilcilik binası önünde toplanan 22 Erdemir işçisi ile eşleri, otobüsle İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı’na hareket etti.

Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş, aileleri uğurladığı sırada yaptığı konuşmada, Türk Metal’in, üyelerinin hak ve menfaatlerinin korunmasını yanı sıra, ailelerinin sosyal, kültürel ve eğitimsel yaşamlarına da destek olduklarını söyledi.

REKLAM ALANI

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ndeki, Büyük Anadolu Kıbrıs Otel’de gerçekleştirilecek seminere katılacak ailelerin konularında uzmanlaşmış değerli eğitmenler tarafından kurs verileceğini belirten Odabaş, “üyelerimiz ve eşlerinin bu tür aktivitelerde aldıkları bilgileri iş ve sosyal hayatlarında çevreleriyle paylaşarak, çok daha büyük kitlelere ulaştıracak olmaları, bilginin paylaştıkça değerlendiğinin bir göstergesidir. Bugün yola çıkan arkadaşlarımıza mutlu ve huzurlu bir hafta ve eğitim süreçlerinde başarılar diliyorum” dedi.

Sabiha Gökçen’den uçakla Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne gidecek olan 22 İşçi Ailesi, aynı zamanda çeşitli tarihi ve turistik yerleri gezme imkanı da bulacak.

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.