MİLLETVEKİLLERİ ZİYARETE GELDİ

MİLLETVEKİLLERİ ZİYARETE GELDİ
7 Nisan 2014 tarihinde eklendi, 1.285 kez okundu.
Reklam

MİLLETVEKİLLERİ ZİYARETE GELDİ

CANDAN ULUPINARAK Parti Zonguldak Milletvekilleri Prof. Dr. Ercan Candan ile Özcan Ulupınar, Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş’a ziyarette bulundular.

AK Parti İlçe Başkanı Fatih Çakır ve Belediye Meclis Üyesi Ayhan Atay’ın da bulunduğu ziyarette konuşan Milletvekili Candan, gerçekleştirilen 25. Dönem Toplu İş Sözleşmesi’nde sendikanın işçileri ve Ereğli halkını memnun eden bir anlaşmaya imza attığını söyledi.

Bu vesile ile başta Türk Metal Sendikası Genel Başkanımız Pevrul Kavlak olmak üzere genel merkez yöneticilerini de kutlayan Candan, “Erdemir işçisi ile Ereği halkını bir kez daha sevindirdiniz, şahsınızda yönetiminizi tebrik ediyorum. Bundan sonra Ereğli, için çok daha güzel günler olacaktır” dedi.

Milletvekili Ulupınar da, ilçede yeni bir dönemin başladığına dikkat çekerken, Türk Metal Sendikası’nın, örgütlü gücünü bir kez daha gösterdiğini savundu.

Başkanımız gerçekleştirilen nezaket ziyaretinden memnunluk duyduğunu dile getirdiği konuşmasında, Belediye Başkanlığını kazanmalarından dolayı Candan nezdinde partiyi kutladı.

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git