ÖĞRENCİ KURULTAYI DÜZENLİYORUZ

ÖĞRENCİ KURULTAYI DÜZENLİYORUZ
22 Nisan 2014 tarihinde eklendi, 1.400 kez okundu.
Reklam

ÖĞRENCİ KURULTAYI DÜZENLİYORUZ

KAVLAK PEVRULTürk Metal Sendikası’nca, “Söz Çalışma Ekonomisi Öğrencilerinde- Öğrenci Kurultayı” düzenlenecek. Sendikamız Karadeniz Ereğli Şube Başkanı Yusuf Ziya Odabaş, Türk Metal Sendikası’nın Uludağ Üniversitesi ile ortaklaşa düzenlediği kurultayın 24-27 Nisan tarihlerinde gerçekleştirileceğini söyledi.

Odabaş, Büyük Anadolu Ereğli Hotel’de gerçekleştirilecek Öğrenci Kurultayı’na Türk Metal Sendikası Genel Başkanımız Sayın Pevrul Kavlak’ın da katılacağını belirttiği konuşmasında, şöyle dedi:

“Sayın Genel Başkanımız Kavlak’ın da onurlandıracağı kurultayımıza çeşitli üniversitelerden 26 akademisyen, öğretim görevlisi katılacak.

Etkinliğimize destek veren Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi’nden ve ülke genelinde çok sayıda üniversitelerden toplam 140 Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Öğrencisi kurultaya katılacak. Misafirlerimizi ve öğrencilerimizi ayrıca, öncelikle Erdemir olmak üzere ilçe genelindeki çeşitli yerleri gezdirmeyi planlıyoruz.

Öğrenci Kurultayı’nın ilçemizde düzenlenecek olmasından büyük mutluluk duyduğumuzu ifade etmek istiyorum. Bu imkanı sağlayan başta Sayın Genel başkanımız Pevrul Kavlak olmak üzere Genel Merkez yöneticilerimize teşekkür ediyorum.”

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git