1 MAYIS’I COŞKUYLA KUTLADIK

1 MAYIS’I COŞKUYLA KUTLADIK
8 Mayıs 2014 tarihinde eklendi, 1.502 kez okundu.
Reklam

1 MAYIS’I COŞKUYLA KUTLADIK

10342054_854324221249486_887506813_oTürk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şubesi olarak, 1 Mayıs İşçi Bayramı dolayısıyla Zonguldak’ta düzenlenen mitingde yerimizi aldık.

Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş önderliğinde 4 otobüs ile Zonguldak’a giderek, miting alanında yerimizi aldık. Başkanımız Odabaş, 1 Mayıs ile ilgili yaptığı açıklamada, Türk Metal’in, Türkiye’nin ve Avrasya’nın en büyük sendikası olduğuna vurgu yaparak, şöyle dedi:

“Amacı işçisinin hak ve menfaatlerini koruyarak artırmak olan Türk Metal, emeğe yönelik toplumsal etkinliklerde de her zaman gerektiği yerini almıştır. 1 Mayıs işçinin ve emekçinin bayramıdır. Bu günü elbette bayram havasında kutlayacağımız gibi, haklarımızın alınması, işçilerin yaşadığı olumsuzlukları da yönetenlerin duyması için gereken etkinlikler de hayata geçirilecektir. İşte Zonguldak’ta gerçekleştirilen miting de bunlardan biridir. Türk Metal Sendikası Şube Başkanı olarak yönetim kurulu üyelerimiz adına tüm işçi arkadaşlarımızın 1 Mayıs İşçi Bayramı’nı bir kez daha kutluyorum.”

 

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git