DTO BAŞKANI ERDEM’İN ZİYARETİ

DTO BAŞKANI ERDEM’İN ZİYARETİ
26 Mayıs 2014 tarihinde eklendi, 1.373 kez okundu.
Reklam

DTO BAŞKANI ERDEM’İN ZİYARETİ

DENIZ TICARET ODASI1Batı Karadeniz Deniz Ticaret Odası Başkanı İrfan Erdem, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Türk Metal Sendikası Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş’ı ziyaret etti.

26 Mayıs 2014’de gerçekleştirilen ziyarette konuşan Erdem, Türk Metal Sendikası’nın bölgenin en güçlü sivil toplum örgütü olduğunu tekrarladı.

Sendikamızın ilçemiz ve bölgemizdeki sendikal ve toplumsal çalışmalarını yakından takip ettiklerini belirten Erdem, “ Erdemir’de gerçekleştirdiğiniz sözleşme sayesinde işçimizin ve ilçe halkımızın yüzünün gülmesini sağladınız. Sendika ve bünyenizdeki bazı komisyonların da toplumsal konularda oldukça aktif olduğunu gözlemliyoruz. Bu konuda Sayın Odabaş başta olmak üzere yönetiminizi kutluyoruz” dedi.

Odabaş da, Erdem’in ziyaretinden memnunluk duyduğunu dile getirerek, 50 yıllık Çınar Türk Metal’in, Türkiye’nin en büyük ve güçlü sendikası olduğuna vurgu yaptı.

Karşılıklı görüş alış, verişinde bulunulan ziyarette Başkanımız Odabaş, günün anısına Erdem’e içinde 2 adet fincan bulunan takım hediye etti.

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git