Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

RAHMET DİLİYOR, ACILARI PAYLAŞIYORUZ

14.05.2014
3.526
RAHMET DİLİYOR, ACILARI PAYLAŞIYORUZ
REKLAM ALANI

RAHMET DİLİYOR, ACILARI PAYLAŞIYORUZ

somaManisa Soma’daki maden ocağında, Trafo Patlaması nedeniyle olduğu bildirilen faciada yaşananlar, hepimizi derin üzüntüye boğdu. Maden ve madenciliği en iyi bilen bölge olmamız nedeniyle yaşanan olayı çok iyi anlıyor, algılıyor ve acısını içimizde yaşıyoruz.

REKLAM ALANI

Çok sayıda maden şehidinin yaşandığı bu acı olayda sağ kurtulanlar oldukça teselli ve ümitlerimiz artsa da, facianın yaşandığı ocakta hala çok sayıda madenci emekçimizin olduğunu bilmek endişelerimizi daha da arttırıyor.

Bu tür acıları ne yazık ki birçok kez yaşayan Zonguldak olarak, umutlarımız tükenmeden, yerin yüzlerce metre altındaki madencilerimizin sağ olarak kurtulmaları en büyük arzu ve temennimizdir.

Bu duygularla; Soma’daki maden ocağındaki faciada yaşamını yitirenlere Allah’tan Rahmet, kederli ailelerine, dost ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

Patlamadan yaralı kurtulan madenci kardeşlerimize de geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

TÜRK METAL SENDİKASI

KDZ. EREĞLİ YÖNETİM KURULU

REKLAM ALANI
Yorumlar
  1. Birol Eren dedi ki:

    Soma Maden faciasında hayatını kaybeden emekçi arkadaşlarımıza allahtan rahmet kederli ailelerine başsağlığı yaralı kardeşlerimize acil şifalar dileriz. ACINIZ ACIMIZDIR ! Erdemir Kok Kömür Bölümü Çalışanları…

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.