SAĞLIKTA BİR HİZMET DAHA…

SAĞLIKTA BİR HİZMET DAHA…
20 Mayıs 2014 tarihinde eklendi, 1.761 kez okundu.
Reklam

SAĞLIKTA BİR HİZMET DAHA…

DIS ANLASMASITürk Metal Sendikası Ereğli Şubemiz ile Erkal Özsoy Diş Kliniği arasında, indirimli diş tedavisi anlaşması imzalandı. Türk Metal Sendikası Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş, 20 Mayıs 2014’de sendika binasında gerçekleştirilen anlaşma sırasında yaptığı konuşmada, Erdemir çalışanları ile birinci derece yakınlarının diş tedavilerinden indirimli yararlanabileceğini söyledi.

Türk Metal’in, dünyada örnek teşkil edecek sendikal çalışmalara imza attığını hatırlatan Odabaş, şöyle dedi:

“Sayın Genel Başkanımız Pevral Kavlak’ın açılımcı sendikal politikalarını biz de bölgemizde uygulama gayreti içerisindeyiz. Sadece üyelerinin ücret artışında değil, aileleriyle birlikte eğitim, sağlık ve sosyal yaşamlarına da destek olan bir sendikal anlayışı savunuyor ve uyguluyoruz. Bu kapsamda, yeni bir sağlık hizmetine yönelik daha anlaşma imzalıyoruz. Üyelerimiz ve Erdemir çalışanları ile birinci derece yakınları,  ilçemizdeki Erkal Özsoy Diş Kliniği’nde yüzde 20 indirimli tedavi hizmeti alabilecekler. Arkadaşlarımıza ve ailelerine sağlıklı yaşam diliyorum.”

Türk Metal Sendikası Şube Sekreterimiz Metin Ercan ile Şube Mali Sekreterimiz Sedat Taşdelen’in de bulunduğu sendika binamızda Odabaş ile klinik sahibi Erkal Özsoy, yapılan anlaşmaya yönelik sözleşmeyi imzaladılar.

Bilindiği gibi Sendikamız üyeleri ve Erdemir çalışanları, ilçedeki Özel Echomar Hastanesi’nden de indirimli sağlık hizmet alıyorlar.

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git