İŞÇİMİZ SOMA’YI UNUTMADI

İŞÇİMİZ SOMA’YI UNUTMADI
6 Haziran 2014 tarihinde eklendi, 1.376 kez okundu.
Reklam

İŞÇİMİZ SOMA'YI UNUTMADI

SOMA-YARDIMTürk Metal Sendikamızın organizasyonuyla düzenlenen kampanyaya Erdemir’deki işçilerimizin gönülden bağışları ile destek verdi. Türk-İş Konfederasyonumuzun Soma’da yaşanan iş cinayeti nedeniyle, yaşamını yitiren 301 madencinin aileleri ile yaralanan madencilerimize verilmek üzere düzenlenen yardım kampanyasına, Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şubesi üyeleri de katkı sağlamayı uygun gördü.

Bu kapsamda, Erdemir’de iş yerlerindeki arkadaşlarımızın gönüllerinden geldiği şekilde yaptıkları bağışlarla 69 bin 290 lira toplandı.

Sendika Şubemize imza karşılığı teslim edilen bağış miktarı, 5 Haziran 2014 tarihinde Türk-İş’in Vakıf Bank’taki hesabına yatırıldı.

Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş, Sayın Genel Başkanımız Pevrul Kavlak’ın olurlarıyla başlatılan kampanyaya Erdemir’deki üyelerimizin verdiği desteğe teşekkür ederek, “sağlanan yardımların şehit ailelerimiz ile yaralı kardeşlerimize bir nebze de olsa katkı sağlayacağı huzuruyla acımızı azaltmaya çalışıyoruz” dedi.

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git