ÜYEMİZ İÇİN İNDİRİMLİ ARABA KAMPANYASI

ÜYEMİZ İÇİN İNDİRİMLİ ARABA KAMPANYASI
20 Haziran 2014 tarihinde eklendi, 1.792 kez okundu.
Reklam

ÜYEMİZ İÇİN İNDİRİMLİ ARABA KAMPANYASI

CITROENTürk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şubesi üyesi Erdemir işçileri ve personeline yönelik indirimli araç kampanyası anlaşması yapıldı. Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş, Citroen Karadeniz Ereğli Bölge Bayisi Gençler Otomotiv Genel Müdürü Bülent Göktepe ile 20 Haziran 2014'de sendika binasında bir araya gelerek, üyelerimizin indirimli otomobil alabilecekleri sözleşmeyi imzaladı.

Odabaş, imza sırasında yaptığı konuşmada, Dünyada sendikacılığın öncüsü konumuna gelen Türk Metal’in, “emek her şeye değer” anlayışıyla çalışanların yaşam koşullarında “tercih haklarını” en iyi şekilde kullanmalarına olanak sağlama gayreti içinde olduklarını söyledi.

Üyesinin ekonomik haklarını en üst seviyede almak sorumluğunun yanı sıra, eğitim, sosyal ve kültürel alanlardaki gelişim ve ihtiyaçlarını da düşündüklerini anlatan Odabaş, şöyle konuştu:

“Ekonominin birinci ayağı olan üretimin sağlanmasında, yine birinci sırada yer alan işçinin, nasıl ki ekonomik koşulları en iyi şekilde verilmesi gerekiyorsa, yaşam standartları da tercihine göre en iyi koşullarda olmalı. Bu doğrultuda Türk Sendikası Genel Başkanımız Sayın Pevrul Kavlak’ın açılımcılığı sayesinde; bu açılımcılığın yansıdığı Ereğlimizde de Erdemir çalışanlarımız, her koşulda tercih hakkını kullanabilmeli. Dolayısıyla, gıda, eğitim ve sağlık yönünde bundan önceki süreçlerde yaptığımız anlaşmalarla hakkını kullanabilen Erdemirli üyelerimiz, yaşamın bir parçası haline gelen otomobil tercinde de bulunabilmeli. Bunun için Sayın Göktepe ile bir süredir yaptığımız görüşmeler sonucunda, böyle bir kampanyayı Erdemir çalışanlarına sunuyoruz. Hayırlı, uğurlu olsun.”

ERDEMİRLİ’YE ÖZEL

Citroen Karadeniz Ereğli Bölge Bayisi Bülent Göktepe de, Citroen’in, dünyanın sayılı otomotiv markalarından olduğunu belirterek, “bir süredir üzerinde çalıştığımız kampanyayı hayata geçiriyoruz. Erdemir çalışanlarımıza özel kampanyamızda çeşitli tercihler sunuyoruz. Özellikle C-ELYSEE’nin 39 bin 500 liradan, Berlingo’nun da 39 bin 900 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunduğumuz tüm araçlarımızda, yine Citroen Finans’ın yüzde 0.89’luk  faiz oranıyla kredi kullanma imkanı bulunuyor. Erdemir çalışanlarını Ereğli Zonguldak karayolu üzerindeki Gençler Citroen Plaza’ya bekliyoruz. Kampanyayı uygulamamıza imkan sağlayan Sayın Yusuf Ziya Odabaş ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyoruz” dedi.

Bugünden geçerli olacak kampanya 30 Haziran’a kadar sürecek. Tarafların gerek duymaları halinde ise uzatılabilecek.

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git