BAŞBAKAN YARDIMCISI ZİYARET ETTİ

BAŞBAKAN YARDIMCISI ZİYARET ETTİ
22 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 2.226 kez okundu.
Reklam

BASBAKAN-YARDIMCISI2

Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, 22 Temmuz 2014’de Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş’ı ziyaret etti. Başkanımız Odabaş,  Sendika Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte sendika binası holünde karşıladığı   Başbakan Yardımcısı İşler’e sendikamız hakkında bilgiler aktardı.

Ziyaretinden dolayı İşler'e teşekkür eden ve Türk Metal Sendikamızın, Erdemir’de gerçekleştiridği toplu iş sözleşmelerinden bahseden Odabaş, şöyle konuştu:

“Gerçekleştirdiğimiz sözleşmelerle işçilerimizin ekonomik olarak daha rahat ortama girmelerini temin ediyoruz. Bu tablo, Ereğli halkına ve esnafına da olumlu şekilde yansıyor.

Bunun yanı sıra işçilerimizle birlikte çeşitli sosyal aktivitelere yer veriyoruz. Çeşitli vesilelerle bir araya gelerek görüş alış, verişinde bulunuyoruz. Ailelerimizi de etkinliklerimize katıyoruz. Sendika bünyesinde Erdemirli Çalışan Kadınlar ve İşçi Eşleri Komisyonu kurduk. Bu komisyonumuz da çeşitli toplumsal sosyal etkinliklerde bulunuyor.”

Odabaş’ın, Kahve Fincan Takımı hediye ettiği Başbakan Yardımcısı İşler de, gösterilen ilgi ve verilen desteğe teşekkür etti.

Zonguldak Valisi Ali Kaban, Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay, AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Ercan Candan, Özcan Ulupınar, Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, AK parti İl Başkanı Hamdi Uçar, AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, bazı il genel ve belediye meclis üyeleri, parti yöneticileri ile sendika yöneticilerinin yer aldığı ziyarette çeşitli konular üzerinde görüş alış, verişinde bulunuldu.

Toplantının ardından Başbakan Yardımıcıs Emrullah İşler, Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş ve sendika yöneticilerimiz birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Reklam
BAŞBAKAN YARDIMCISI ZİYARET ETTİ Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. hasan dedi ki:

    gurur verici bir tablo allah cc yusuf başkanımızı başımızdan ve teşkılatımızın gücunude arkamızdan eksık etmesinn

     

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git