KAYNAŞMADAN GÜZEL ÖRNEKLER

KAYNAŞMADAN GÜZEL ÖRNEKLER
14 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 1.637 kez okundu.
Reklam

celikhane

Ramazan Ayı’nın özelliği iftarlar, Erdemir işçileri arasındaki organizasyonlarla devam ediyor. Geçtiğimiz hafta (8-13 Temmuz) içinde, çeşitli ünitelerde çalışan Türk Metal Sendikası üyesi arkadaşlarımızın düzenledikleri iftarlara, davet edilen Türk Metal Sendikası Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş ile şube yöneticilerimiz de iştirak etti.

Şube Başkanımız Odabaş, Çelik Üretim Başmüdürlüğü Lokal Temsilcilerimiz ve Sıcak Haddehaneler Direktörlüğü çalışan arkadaşlarımızın iftarlarına katılırken, burada yaptığı kısa konuşmada, kaynaşma ve paylaşmanın önemine değindi. Odabaş, Ramazan Ayı’nda paylaşılan her lokmanın daha anlamlı olduğunu belirterek, “bu mübarek günlerde sizlerle aynı sofrada bulunma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyor, tuttuğumuz oruçların, ettiğimiz duaların kabul olmasını diliyorum” dedi.

Öte yandan Şube Sekreterimiz Metin Ercan, Demir Üretim Koordinatörlüğü Kok Müdürlüğü Mekanik Bakım, 2. Soğuk Haddehane Elektrik Bakım, Atölyeler Koordinatörlüğü Sürekli Döküm Bakım çalışanlarının iftarlarına katıldı.

Şube Mali Sekreterimiz Sedat Taşdelen de, Montaj Kaynak Atölyesi çalışanları arkadaşlarımızın Büyük Anadolu Ereğli Otel’de düzenlenen iftarında yer aldı.

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git