Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

RAMAZAN BAYRAMI KUTLU OLSUN

27.07.2014
2.033
RAMAZAN BAYRAMI KUTLU OLSUN
REKLAM ALANI

subeyonetimi1

Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş, Ramazan Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

Odabaş, yönetim kurulu ve iş yeri temsilcileri adına yayınladığı mesajında, şunları kaydetti:

REKLAM ALANI

“İnsanların daha huzurlu, paylaşımcı oldukları, kanaşmanın, birlik ve beraberliğin arttığı günler vardır. Bu günler arasında ise dini bayramlarımız daha da ayrıcalıklı ve özeldir.

Mübarek 3 ayların sonuncusu olan Ramazan Ayı da bu özel dönemlerden olup, paylaşımı, dayanışmayı, birlik ve beraberliğimizi en üst noktalara taşımayı yaşadığımız dönem oldu. Ve bir Ramazan Ayı’nın daha  huzur içinde sona ermesiyle birlikte, Müslümanların iki dini bayramlarıdan ilki olan Ramazan Bayramı’na bir kez daha ulaşmanın mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.

Bu duygularla, şahsım, Şube yöneticilerimiz ve iş yeri temsilcilerimiz adına; öncelikle Erdemirli üyelerimizin, eş ve çocuklarının, Ereğli ve bölge halkının, İslam Alemi’nin Ramazan Bayramı’nı kutluyor, birlik, beraberlik, sağlık ve huzur içinde daha nice bayramları ulaşmayı temenni ediyoruz.”

BAYRAMLAŞMA 1. GÜN…

Diğer yandan, Türk Metal Sendikası Şube Binası’ndaki Bayramlaşma programının birinci gün yapılacağını belirten Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş, “Öğretmenevi binasının 2. katındaki Şubemizdeki bayramlaşma programı saat 11.00-15.00 arasında yapılacaktır” dedi.

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.