ÜYELERİMİZE BİR SAĞLIK HİZMETİ DAHA..

ÜYELERİMİZE BİR SAĞLIK HİZMETİ DAHA..
20 Ağustos 2014 tarihinde eklendi, 3.633 kez okundu.
Reklam

avrupagozTürk Metal Sendikası üyelerimize yönelik bir sağlık anlaşması daha imzaladık. Sendika Şube Yönetimimizin Özel Ereğli Avrupagöz Tıp Merkezi Ereğli Şube yöneticileri ile yaptığı görüme sonucu, bölgemizdeki Türk Metal Sendikası üyelelerimiz ile sendikamız bünyesindeki kuruluşlarda çalışan personel, anne, baba, eş ve bakmakla yükümlü oldukları çocukları, anılan Tıp Merkezi’nde, anlaşma koşulları kapsamında sağlık hizmetlerinden yararlanabilecek.

Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş, firma yetkilileri ile protokolün imzalanması öncesi yaptığı konuşmada, Türkiye’nin en büyük ve güçlü sendikası Türk Metal’in, çalışan hak ve menfaatlerini her zaman en üst noktada tuttuğunu söyledi.

Türk Metal’in, aile kavramını da ön plana çıkaran ve sağlığa büyük önem veren sendikalanlayışa sahip olduğunu belirten Odabaş, şöyle dedi:

“Türk Metal anlayışını aynı şekilde uyguladığımız Ereğli’de de gerek üyemiz işçilerin gerekse ailelelerinin yaşam koşullarında da en iyi olanaklara sahip olmalarını arzuluyoruz. Bu kapsamda; eğitim dalında TED ile yaptığımız görüşmelerle her yıl Erdemir çalışanlarımızın çocuklarına ücretsiz kurs verdiriyoruz. Yine çocuklarımızın yabancı dillerini geliştirebilmeleri için Amerikan Kültür Okulu ile özel anlaşma yaptık Ertaş Sürücü Kursu ile yaptığımız anlaşma sayesinde de gerek üyelerimizin, gerekse eş ve çocuklarının ehliyet alabilmeleride indirimli uygulamaya gidildi.

İnsan yaşamında ayrı yeri olan sağlıkta ise önce Echomar Hastanesi ile yaptığımız protokol kapsamında Erdemir çalışanlarının özel sağlık hizmeti almasını sağladık. Bugün de, Türkiye’de bir çok şubesi olan Avrupagöz Tıp Merkezi yetkilileri ile yeni bir anlaşmaya ima atıyoruz. Bu anlaşmanın da üyelerimize ve camiamıza hayırlı olmasını diliyorum.”

Avrupagöz Tıp Merkezi İdari İşler Müdürü Kemal Acar da, Türk Metal ile böyle önemli bir protokol imzalamaktan mutluluk duyduklarını ifade etti. Acar, yapılan anlaşmanın, Ülke genelindeki Avrupagöz Tıp Merkezlerinde geçerli olduğunu kaydetti.

Konuşmaların ardından, Odabaş ile Acar, hazırlanan protokolü imza altına aldılar. İmza töreninde Türk Metal Şube Sekreteri Metin Ercan, Avrupa Göz Tıp Merkezi Ereğli Şubesi Kurumsal pazarlama Sorumlusu Nurhan Çakır da hazır bulundu.

Reklam
ÜYELERİMİZE BİR SAĞLIK HİZMETİ DAHA.. Konusuna 84 Yorum Yapıldı
  1. Ahmet BATTAL dedi ki:

    Şube başkanımız Sayın Ziya Odabaş ve yönetim Kuruluna Metal Koop'u da dahil ettikleri için teşekkür ederim

  2. Necatin OKTAY dedi ki:

    Başkan bizleri ayırma. Emeklileride kat bu tür organizasyonların içine.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git