BAŞKANIMIZA FOTOĞRAFLI FORMA SÜRPRİZİ

BAŞKANIMIZA FOTOĞRAFLI FORMA SÜRPRİZİ
27 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 2.454 kez okundu.
Reklam

TURNUVA2.Türk Metal Sendikası Futbol Turnuvası’nın karşılaşmalarında, Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş’a fotoğraflı forma sürprizi yapıldı.

Turnuvanın 26 Eylül’de oynanan ikinci gün karşılaşmaları öncesi futbolculara başarı dileğinde bulunan Odabaş, bir kez daha centilmenlik çağırısında bulundu.

Günün ilk karşılaşmasını oynayacak takımlardan Demir Üretim takımı oyuncuları, kendilerini kutlayan Odabaş’a, üzerinde fotoğrafı bulunan kırmızı-beyaz rehkli forma hediye etti.

Sürpriz karşısında duygulanan ve memnun olduğunu dile getiren Odabaş, “arkadaşlarımızın hediye ettiği formayı en iyi şekilde saklayacağım” dedi.

BİR BERABERLİK BİR GALİBİYET

Bu arada Soğuk Haddehaneler Direktörlüğü ile Demir Üretim Direktörlüğü karşılaşması, karşılıklı atılan gollerle 1-1 sona erdi.

Günün ikinci karşılaşmasında ise SGS Karuma Güvenlik Müdürlüğü, Yardımcı İşletmeler Direktörlüğü’nü 1-0 yendi.

ATÖLYELER BAKIM LİDER!

Turnuvanın ilk 2 günü oynanan 4 karşılaşma sonucunda ise 3 puan ve 5 gol avarajı ile Atölyeler Bakım Direktörlüğü liderliğe yükseldi. Aynı puana sahip Çelik Üretim Direktörlüğü 4 gol avarajı ile 2. sırada yer aldığı puan cetvelinde üçücülü de 3 puan, 1 gol avarajı ile SGS Karuma Güvenlik Müdürlüğü yerleşti.

2. Türk Metal Sendikası Futbol Turnuvası, bugün saat 18.00’de oynanacak karşılaşmalarla devam edecek.

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git