BAŞKANIMIZIN İŞ YERİ ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

BAŞKANIMIZIN İŞ YERİ ZİYARETLERİ SÜRÜYOR
9 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 2.498 kez okundu.
Reklam

isyeriziyaretleriTürk Metal sendikası Karadeniz Ereğli Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş, Erdemir’deki iş yerleri ziyaretlerine devam ediyor.

Odabaş, 26 Ağustos’ta, çay sohbetinde bir araya geldiği Demiryolu Bakım Ünitesi çalışanı arkadaşlarımıza, sendikamıza, emek camiasına bağlılıkları ve gösterdikler ilgi dolayısıyla teşekkkür etti.

27 Ağustos’ta 1.Soğuk Haddehane Elektrik Bakım ve Temper Hattı çalışanlarını ziyaret eden Başkanımız Odabaş, sağlıklı ve huzurlu çalışma ortamı dileğinde bulundu.

Odabaş 1 Eylül ziyaret ettiği Çelikhane Bakım İşletme Kumanda Odası çalışanı Türk Metal Sendikası üyelesi işçilere, “Kişi Arkadaşı ile Ölçülür” atasözünü hatırlatarak, “Yaptığımız her işten, attığımız her adıma kadar bizlerle birlikte birer dava adamı olarak,başarılarımıza ölçüt olmuş tüm Çelikhane çalışanı arkadaşlarımıza özverilerinden ve misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyor,çalışmalarında ve aile yaşantılarında başarı,sağlık ve mutluluklar diliyorum” dedi.

Kok Fabrikası Bataryalar Başmühendisliği Isıtma Ünitesi çalışanlarının çay molasına 3 Eylül’de katılan Odabaş, burada yaptığı konuşmada, çay ve kahvenin bahane olduğunu dile getirdi, kurulan küçük sofraya devat edilmesinden ise büyük mutluluk duyduğunu kaydetti. Odabaş, arkadaşlarımıza, iş ve aile yaşantılarında huzur,sağlık ve başarı dileğinde de bulundu.

Odabaş, 4 Eylül’de ziyaret ettiği Refrakter Müdürlüğü çalışanları ile genel gündemle ilgili konular üzerine sohbet ederken, ilgi ve alakalarına teşekkür ederek, çalışma yaşamında başarılar diledi.

Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş, bu tür ziyaretleri sürekli olarak gerçekleştirdiklerini ve gerçekleştirmeye devam edeceklerini ifade ederek, “sendika üyesi arkadaşlarımızla sürekli bir arada olmak, onlarla sohbet etmek bize ayrı bir mutluluk veriyor” dedi.

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git