Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

FUTBOL TURNUVASI BAŞLIYOR

18.09.2014
2.316
FUTBOL TURNUVASI BAŞLIYOR
REKLAM ALANI

turnuva18092014Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şubesi’nce organize edilen, Erdemir’deki ünitelerde çalışanlardan oluşan 11 takımın katılacağı Futbol Turnuvası kura çekimleri yapıldı.

Türk Metal Sendikası Şube Sekreteri Metin Ercan başkanlığında 18 Eylül 2014’de İş Yeri Baş Temsilcilik Binası’nda gerçekleştirilen toplantıya, turnuva komite üyeleri ile takımların temsilcileri katıldı.

Ercan, kura çekimi öncesi yaptığı konuşmasında, gerçekleştirilecek turnuvanın centilmenlik kuralları çerçevesindegeçeceğine inandığını belirterek, “Turnuvamızın birlikteliğimize ve dostluklarımıza olan sevgimize de örnek olacağına inanarak, katılan tüm takımlara şimdiden başarılar diliyorum” dedi.

REKLAM ALANI

Turunvaya katılan takımlar ise şunlar:

Ersem, Metal-Koop, SGS Karuma Güvenlik Müdürlüğü, Teknik Hizmetler ve Erenco, Nakliyat ve pazarlama Müdürlüğü, Sıcak Haddehaneler Direktörlüğü, Soğuk Haddehaneler Direktörlüğü, Yardımcı İşletmeler Direktörlüğü, Çelik Üretim Direktörlüğü, Demir Üretim Direktörlüğü, Atölyeler Bakım Direktörlüğü.

Kura çekimi ile belirlenen fikstür gereği 25 Eylül 2014 saat 18.00’de, Atölyeler Bakım Direktörlüğü- Teknik Hizmetler ve Erenco karşılaşması ile başlayacak.

Lig usulü sürecek karşılaşmalar sonucu ilk 4sırada yer alan takımın yarı finale kalacağı turnuvanın, yarı final maçları 5 Kasım2014’de oynanacak.

Çapraz eşleşme ile eleme usulü oynanacak yarı final karşılaşmalarında rakiplerini yenen iki takım, 6 Kasım 2014’de final oynacak.

Turnuva sonunda şampiyon takım ile 2 ve 3. takıma kupaları takdim edilirken, çeşitli değerlendirmelerde birinci olan takım ve sporculara da hediyeleri verilecek.

turnuva118092014

 

Etiketler:

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.