ATELYELER MAÇ FAZLASIYLA LİDER

  ATELYELER MAÇ FAZLASIYLA LİDER
23 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 3.396 kez okundu.
Reklam

TURNUVA23102014Türk Metal Sendikası 2. Futbol Turnuvası’na, 20-23 Ekim tarihlerinde oynanan maçlarla devam edildi.

Erdemir Stadı’nda 20 Ekim’de oynanan karşılaşmalarda Çelik Üretim Direktörlüğü, Demir Üretim Direktörlüğünü 1-0 yenerken, aynı günkü ikinci karşılaşmada ise METALKOOP, Sıcak Haddehaneler Direktörlüğü’ne 4-1 gibi farklı skorla yenildi.

21 Ekim’de oynanan tek maçtaSoğuk Haddehaneler Direktörlüğü, Nakliyat Pazarlama ve Stok Yönetimi’ni 2-0’la geçerken, 22 Ekim tarihindeki ilk karşılaşmada Atelyeler Bakım, SGS Koruma Güvenlik ile 1-1 berabere kaldı. Günün ikinci maçında Demir Üretim Direktörlüğü, Yardımcı İşletmeler Direktörlüğü’ne 2-0 yenildi.

Bu sonuçlarla; Atelyeler Bakım, oynadığı 7 karşılaşmadan topladığı 15 puanla liderliğini sürdürürken, takipçisi SGS Koruma Güvenlik ise 2 maç eksiğiyle 11 puanla ikinci sırada yer aldı.

Bir maç eksiği ve 10 puanla Çelik Üretim Direktörlüğü’nün yer aldığı puan cetvelinin son sırasında ise oynadığı 5 maçtan henüz puan çıkaramayan ERSEM bulunuyor.

Turunvada karşılaşmalara bu akşam (23 Ekim) oynanacak Çelik Üretim Direktörlüğü- Sıcak Haddehaneler Direktörlüğü ve METALKOOP-ERSEM karşılaşmalarıyla devam edilecek.

 

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git