BAŞKANIMIZA SÜRPRİZ BAYRAM ZİYARETİ

BAŞKANIMIZA SÜRPRİZ BAYRAM ZİYARETİ
1 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 3.396 kez okundu.
Reklam

ziyaret supriziTürk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş’a, 1 Ekim 2014’de Erdemirli işçi üyelerimizin eşleri sürpriz ziyarette bulundular.

İşçi arkadaşlarımızla birlikte sendika binamıza gelen; aynı zamanda Erdemirli Kadın İşçiler ve İşçi Eşleri Komisyon üyesi bayanlar, ilçemizdeki sendikal çalışmalardan dolayı Başkanımız Odabaş’a bir kez daha teşekkür ettiler.

Sendikanın girişimleriyle Gülüç Beldesi’ndeki Büyük Anadolu Ereğli Hotel’de, komisyon üyelerinin kullanımına açılan güzel bir salona sahip olduklarını belirten bayanlar, şunları söyledi:

“Sendikamızın sosyal aktivitelere verdiği önem, bizim de sendikal faaliyetler ve iş hayatını daha yakından öğrenmemize vesile oldu. Bugünkü ziyaretimizin asıl amacı ise hem bir kez daha başkanımıza teşekkür etmek, aynı zamanda önümüzdeki günlerde idrak edeceğimiz Kurban Bayramı’ın kutlamaktı. Bayramınız kutlu olsun başkanım.”

Odabaş da, Sendikamız Genel Başkanı Sayın Pevrul Kavlak önderliğinde artan sendikal ve sosyal faaliyetlerden Ereğli’deki üyeler ve ailelerinin de en üst düzeyde faydalandığını hatırlatarak, “ekmeğini alın teri ile kazanan işçi üyelerimizin memnuniyeti, eşleri ve çocuklarının memnuniyeti, bizlere ayrı bir mutluluk veriyor. Sürpriz ziyaretiniz beni son derece duygulandırdı. Ben de bu vesileyle hepinizin Kurban Bayramı’nı kutluyorum” dedi.

Eşlerin getirdiği ve üzerinde “Biz Bir Aileyiz” yazılı çiçeği masasını üzerinde tutan Odabaş ile aileler uzun süre sohbet etti.

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git