KURBAN ETLERİ TESLİM EDİLDİ

KURBAN ETLERİ TESLİM EDİLDİ
5 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 2.403 kez okundu.
Reklam

METAL KURBANTürk Metal Sendikası bünyesinde kurulu, METAL-KOOP aracılığı ile kesilen kurbanlar, sahiplerine teslim edildi.

METAL-KOOP Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Özdemir, her Kurban Bayramı’nda gelenekselleştirdikleri, üyeler adına kurban kesimini bu yıl da sürdürdüklerini söyledi.

Özdemir, üyelenden gelen talep doğrultusunda kurbanlık büyükbaş hayvan alımı yaptıklarını belirterek, şöyle dedi:

“Bu yıl da, 175 üyemiz müraacaatta bulunarak, kurban alım ve kesimlerini onların adına yapmamızı istedi.

Bunun üzerine çevre il ve ilçelerden;sağlık kontrolleri yapılmış, kurbanlık kesimine elverişli 25 adet büyük baş hayvan (dana) temin ettik. Karadeniz Ereğli Belediye Mezhabanesi’ne getirilen kurbanlıklar, burada uzman kasaplarımız tarafından hijyenik ortamda dini vecibeler yerine getirilerek kesilidi. Kişi başı 7 hisse olarak belirlenen kurbanlık etler, tartılarak kolilendi. Üyelerimiz kurbanlıklarını METAL-KOOP’tan fatura karşılığı aldılar. Bazı üyelerimiz ise mezbahaneye gelerek, kurbanlıklarını burada teslim alabildiler.

Aynı zamanda, kurbanlıklarını kestiren üyelerimize, Göztepe’deki merkez ve Gülüç beldesindeki Büyük Anadolu Ereğli hotel aytında bulunan METAL-KOOP şubemizde kıyma çekimi hizmeti de veriyoruz.”

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git