Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

SAĞLIKTA BİR HİZMET DAHA

10.10.2014
4.667
SAĞLIKTA BİR HİZMET DAHA
REKLAM ALANI

ANADOLU-ANLASMATürk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şubesi olarak, Erdemir çalışanlarının faydalanacağı bir sağlık hizmetine daha imza attık.

İlçedeki Ereğli Özel Anadolu Hastanesi ile imzalanan protokol kapsamında Erdemir çalışanları, eş ve çocukları ile bakmakla yükümlü oldukları anne ve babalarından oluşan birinci derece yakınları, hastane hizmetlerinden özel statüde faydalanabilecek.

Hastane Genel Müdürü Şahin Elçi ile bazı hastane yetkilileri, 9 Ekim 2014’de Sendika şubemizi ziyaret ederek, Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş ile görüştü.

REKLAM ALANI

Odabaş, ziyarette yaptığı konuşmada, daha önce de ilçedeki bazı sağlık kuruluşları ile anlaşma imzaladıklarını hatırlatarak, şunları söyledi.

“Özel Echmar Hastanesi ile başlayan sağlık hizmeti anlaşmamızı, Erdal Özsoy Diş Kliniği, Avrupa Göz ile sürdürdük. Bugün de Ereğli Özel Anadolu Hastanesi ile sürdürüyoruz.

Bu kapsamda, imza altına aldığımız anlaşmayla Özel Ereğli Anadolu Hastanesi’nden üyelerimiz ve Erdemir çalışanları ile birinci derece yakınları faydalanabilecek. Her insanın sağlıklı olması dileğimi sunarken, sağlığın korunmasında birinci derece destekçi olan hastanelerimizle yaptığımız anlaşmanın da hayırlı olmasını temenni ediyorum.”

Hastane Genel Müdürü Elçi de, yapılan anlaşmadan memnunluk duyduklarını ifade ederek. “halkımıza sağlık hizmetini en iyi şekilde verme gayretinde olduğumuz hastanemizde, Erdemir çalışanlarına da ayrı hizmet vermekten memnunluk duyacağız” dedi.

Odabaş ile Elçi’nin protokolü imzaladığı ziyarette, Sendika Şube Sekreteri Metin Ercan, Şube Mali Sekreteri Sedat Taşdelen de hazır bulundu.

ANADOLU-ANLASMA1

Etiketler:

REKLAM ALANI
Yorumlar
  1. asım dedi ki:

    Helal olsun başkanım hizmetlerinizle bizlerin yaşam standartlarımızı en üst seviyeye çıkarttığınız için ailem ve kendim adımıza çok teşekkür ediyoruz sağ olun var olun

  2. hasan dedi ki:

    başkanım senden allah razıolsun ve teşkilatımızdan herşeyden once sağlığa ve biz emekçilere verdiğin değerlerden dolayı seninle gurur duyuyorum allah sana uzun omurler versin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.