SON YOLCULUĞA UĞURLANDI

SON YOLCULUĞA UĞURLANDI
31 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 1.707 kez okundu.
Reklam

MERHUME KAVLAK5Genel Başkanımız Pevrul Kavlak’ın 29 Ekim’de yaşamını yitiren annesi Adeviye Kavlak, Kırıkkale’deKİ Kavlak Camisi’nde kılınan cenaze namazı ile birlikte son yolculuğuna uğurlandı.

TÜRK-İŞ ve Türk Metal teşkilatı başta olmak üzere çok sayıda kişi cenaze namazına katılmak üzere Kırıkkale’de merhumenin evinin önünde toplandı. Genel Başkanımız Kavlak’a başsağlığı dileyen sevenleri ve yakınları daha sonra cenaze namazını kılmak üzere Kavlak Camisi’ne geldiler. Cenaze namazının kılınmasıyla birlikte merhumenin cenazesi dualarla Yahşihan ilçesinde bulunan aile kabristanına defnedildi.

Cenaze törenine Kırıkkale Valisi Ali Kolat ve Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Kırıkkale Milletvekili Oğuz Kaan Köksal, TÜRK-İŞ – Türk Metal teşkilatı neredeyse tam kadro katıldı. TÜRK-İŞ Başkanı Ergün Atalay ve TÜRK-İŞ Genel Yönetim Kurulu üyeleri, TÜRK-İŞ’e bağlı sendika başkanları, Kırıkkale Emniyet Müdürü Hasan Onar, siyasi partilerin temsilcileri, TİSK Yönetim Kurulu Başkanı Yağız Eyüpoğlu, TİSK Genel Sekreteri Bülent Pirler, MESS Yönetim Kurul Başkanı Mehmet Celal Betil, MESS Genel Sekreteri Hakan Yıldırımoğlu, Uluslararası Avrasya Metal İşçileri Federasyonu Genel Yönetim Kurul üyeleri, UAMİF’e bağlı sendika başkanları, Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş,  aralarında Karadeniz Ereğli Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş ve icra heyetinin de yer aldığı Türk Metal Şube başkanları, Türk Metal’e bağlı iş yerlerinin genel müdürleri ve yöneticileri, Kavlak ailesi ve Kırıkkale halkından çok sayıda kişi katıldı.

Büyük Türk Metal Teşkilatı ve ailesi olarak, merhumeye Allah’tan rahmet, Genel Başkanımız Pevrul Kavlak’a ve ailesine bir kez daha başsağlığı ve sabır diliyoruz.

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git