TURNUVADA HEYECAN ARTIYOR

TURNUVADA HEYECAN ARTIYOR
12 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 1.839 kez okundu.
Reklam

turnuvadevam2.Türk Metal Sendikası Futbol Turnuvası’nda oynanan karşılaşmalarda heyecan her geçen gün artıyor.

Erdemir Stadı’nda süren karşılaşmalardan 1 – 11 Ekim tarihleri arasında oynanan 7 maçta ağalar  20 kez topla buluşarak havalanırken, bir karşılaşma ise ileri tarihe ertelendi.

Kurban Bayramı öncesinin son karşılaşması olan 1 Ekim’de oynanan Sıcak Haddehaneler Direktörlüğü, Nakliyat Pazarlama ve Stok Müdürlüğü karşısında sahadan 0-1 yenik ayrıldı.

Bayram sonrası devam eden karşılamalardan 8 Ekim’de oynanan Atelyeler Bakım Direktörlüğü ile Soğuk Haddehaneler Direktörlüğü 1-1 beraberlikle sahadan ayrılırken, aynı gün oynanan karşılaşmada ise Teknik Hizmetler Erenco, Demir Üretim Direktörlüğü’nü 2-1 ile geçti.

9 Ekim’in ilk maçında bu kez Çelik Üretim Direktörlüğü, SGS Koruma Güvenlik ile golsüz puanları paylaşırken, turnuvada bekleneni veremeyen METAL-KOOP ise bu kez de Yardımcı işletmelere 1-2 yenilmekten kurtulamadı.

Tek maç oynanan 10 Ekim’de, Nakliyat Pazarlama ve Stok Müdürlüğü, deplasman sayılan karşılaşmada ERSEM’i 4-1’le geçerken, 11 Ekim’in ilk maçı da, turnuvanın lideri Atelyeler Bakım Direktörlüğü’nün, Demir Üretim Direktörlüğü’nü 5-1 ile geçmesiyle sonuçlandı.

Günün diğer karşılaşması olan Teknik Hizmetler Erenco- Soğuk Haddehaneler Direktörlüğü maçı 27 Ekim’e ertelendi.

2.Türk Metal Sendikası Futbol Turnuvası’nda maçlar devam ediyor.

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git