TURNUVAMIZ SÜRÜYOR

TURNUVAMIZ SÜRÜYOR
20 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 2.000 kez okundu.
Reklam

TURNUVA19EKIMTürk Metal Sendikası 2. Futbol Turnuvası karşılaşmaları, Erdemir Stadı’nda devam ediyor.

15 Ekim’de oynanan karşılaşmalarda, Atelyeler Bakım Direktörlüğü ile Çelik Üretim Direktörlüğü 2-2 berabere kalırken, aynı gün oynanan ikinci karşılaşmada ise Teknik Hizmetleri 3-1 yenen METAL-KOOP aldığı 3 puan ile birlikte ilk galibiyetine ulaştı.

16 Ekim tarihinde oynanan karşılaşmaların ilkinde Demir Üretim Direktörlüğü, Nakliyat Pazarlama ve Stok Yönetimi’ni 1-0 ile geçerken, ikinci maçta ise Soğuk Haddehaneler Direktörlüğü ile Sıcak Haddehaneler Direktörlüğü 3-3 beraberlikle sahadan ayrıldı.

17 Ekim’de oynanan tek karşılaşmada Yardımcı İşletmeler Direktörlüğü, ERSEM’i 4-0 yenmeyi başardı. 18 Ekim’de oynanması gereken Teknik Hizmetler ve Erenco ile SGK Koruma Güvenlik  maçı ileri bir tarihe ertelendi.

19 Ekim’deki tek karşılaşmada da Atelyeler Bakım Direktörlüğü, Yardımcı İşletmeler Direktörlüğü’nü 2-0 yendi.

Alınan bu sonuçların ardından maç fazlası (6 maç) ve 14 puanla liderliğe yükselen Atelyeler Bakım Direktörlüğü’nü, 2 maç eksiği (4 maç) ve 10 puanla SGK Koruma Güvenlik takip ediyor.

Puan cetvelinin 3. Sırasında oynadığı 5 karşılaşmada 7 puan toplayan Çelik Üretim Direktörlüğü yer alıyor.

Karşılaşmalarda henüz puanla tanışamayan ERSEM ise puan cetvelinin son sırasında bulunuyor.

Türk Metal Sendikası’nın 50. Kuruluş yıl dönümü dolayısıyla geçtiğimiz başlatılan futbol turnuvasının bu yılki final maçı 6 Kasım’da oynanacak.

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git