YILDIRIM’DAN BAŞKANIMIZA YAKIN İLGİ

YILDIRIM’DAN BAŞKANIMIZA YAKIN İLGİ
29 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 2.418 kez okundu.
Reklam

AZIZ-YILDIRIM“Bir Milyon Üye” kampanyası kapsamında Karadeniz Ereğli’ye gelen Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Türk Metal Sendikası Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş ile bir süre görüştü.

Karadeniz Ereğli Fenerbahçeliler Derneği’nce 28 Ekim’de düzenlenen etkinlikler kapsamında, Büyük Anadolu Ereğli Hotel’deki organizasyona davetli olarak katılan Başkanımız Odabaş’a yakın ilgi gösteren Yıldırım, bir süre yanında oturarak sohbet etti.

Yıldırım, kampanya ile ilgili Odabaş’a bilgi aktarırken, başkanımız da başarı dileğinde bulundu.

Ereğli’deki ilgiden memnun kaldığını belirten Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, ilçeye tekrar geleceğini söyledi.

Geceye, Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, METAL-KOOP Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Özdemir, Erdemirli Çalışan Kadınlar ve İşçi Eşleri Komisyonu Başkanı Saniye Odabaş, Sendika Şube Sekreterimiz Metin Ercan, Şube Mali Sekreterimiz Sedat Taşdelen, şube yöneticilerimiz ile kalabalık Erdemir çalışanı da katıldı.

Karadeniz Ereğli Fenerbahçeliler Derneği’nin, “Bir Milyon Üye” Kampanyası kapsamında düzenlediği bir dizi etkinliklere katılan Yıldırım, Dernek Başkanı Serdar Özbek, yönetimi ve kalabalık taraftar grubuyla karşılanmıştı.

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git