GALATASARAYLILAR BAŞARI DİLEDİ

GALATASARAYLILAR BAŞARI DİLEDİ
2 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 2.532 kez okundu.
Reklam

Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş’a, Karadeniz Ereğli Galatasaraylı Taraftarlar Derneği Yönetim Kurulu 2 Aralık 2014 tarihinde ziyarette bulundu.

Dernek Başkanı Cevdet Öztürk, ziyarette yaptığı konuşmada, Türk Metal Sendikası’nın, iş dünyasının lider sendikası olduğunu, Ereğli Şubes’nin de ilçe ve bölgede örgütlü güç konumunda bulunduğunu söyledi.

Öztürk, Şube Başkanımız Odabaş’ın başarılı çalışmalara imza attığını hatırlatarak, 27 Aralık’ta gerçekleştirilecek olan Türk Metal Şubesi’nin 10. Olağan Genel Kurulu’nda başarılar dilediğini kaydetti.

Odabaş da, ilçedeki taraftar derneklerinin oldukça aktif olduğunu belirterek, “sendika olarak derneklerimizin aktivitelerin yakından takip ediyoruz.Davet edildiklerimize de mümkün olduğunca katılıyoruz. Sizin de güzel etkinlikleriniz oluyor, kutluyorum” dedi.

Dernek Başkanı Öztürk’ün, Başkanımız Odabaş’a günün anısına plaket takdim ettiği, yönetim kurulu üyesi Hatice Erkek’in de Galatasaray’ın renklerini taşıyan kaşkol hediye ettiği ziyarette, dernek yönetim kurulu üyeleri Timur Şen, Serkan Yalpur, Erhan Erkek ve Ahmet Üstün de hazır bulundu.

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git