KUTLAMA ZİYARETİNDE BULUNDUK

KUTLAMA ZİYARETİNDE BULUNDUK
17 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 1.663 kez okundu.
Reklam

Türk Metal Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş, genel kurul sonrası yeniden göreve seçilen AK Parti İlçe Başkanı Fatih Çakır’a kutlama ziyaretinde bulundu.

Odabaş, Şube Sekreterimiz Metin Ercan ve Şube Mali Sekreteri Sedat Taşdelen ile birlikte 17 Aralık tarihinde gerçekleştirdiği ziyarette, geçtiğimiz ay yapılan AK Parti İlçe Kongresi’nin, Ereğli’ye ve bölgeye hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu.

Çakır Başkanlığında oluşturulan yönetime başarı dileğinde bulunan Odabaş, “inşallah iyi işlerin altına imza atarsınız. Bizler de her zaman istişarede olmaktan memnunluk duyuyoruz” dedi.

Çakır da, partilerinin, Türk Metal Sendikası ve üyeleriyle her zaman istişarede olduklarını hatırlatarak, şunları söyledi:

“Nihayetinde hepimizin birlikte yaşadığı, nefes aldığı bir şehre birlikte hizmet etmek istiyoruz. Doğruları, yanlışları bir masa etrafında istişare edecek dostluğu sahibiz. Şehrin daha çok Ankara ile olan ilişkilerinde ve buradaki dostluğun sağlanmasında, bu masa etrafında bütün kurum ve kuruluşlarla, önyargısız bir şekilde şehirle ilgili kararları birlikte alabileceğimize inanıyoruz. Bu anlamda Türk Metal Sendikası, ilçedeki sivil toplum kuruluşları arasında ‘olmazsa olmaz’larımızdandır. Ereğli’de daha güzel şeyler olması adına hep beraber çalışacağız çünkü Ereğli hepimizin.”

Bazı parti yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu ziyarette karşılıklı görüş alışverişi yapıldı.

 

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git