Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

ARKADAŞLARIMIZ SEMİNERE GİTTİ

21.01.2015
4.898
ARKADAŞLARIMIZ SEMİNERE GİTTİ
REKLAM ALANI

Türk Metal Sendikamızın MESS ile ortaklaşa düzenlediği eğitim seminerine 45 Erdemirli üyemizi 21 Ocak 2015 tarihinde yolcu ettik.

Türk Metal Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş, baştemsilcilik binası önündeki uğurlamada yaptığı konuşmada, bu tür seminerlerin çalışanlara olumlu yansıdığını söyledi.

Şube Sekreterimiz Metin Ercan’ın da bulunduğu uğurlamada ilçeden ayrılan arkadaşlarımız, Ankara’daki Büyük Anadolu Hotel’de 3 gün sürecek eğitime katılacak.

REKLAM ALANI

SEMINER3 SEMINER1 SEMINER2

Etiketler:

REKLAM ALANI
Yorumlar
  1. Şenol TEMİZEL dedi ki:

    Erdemir bünyesi altında 15 yıl Koruma Güvenlikte görev yapmış fakat bütün uğraşlarım ve çabalarıma rağmen böyle büyük bir kuruluşa üye olamamış, özelleştirme sürecinde üye olmadığımız halde bizleri yalnız bırakmayan,bizlere destek olan,bizlere sahip çıkan,bizler için almış oldukları kararları bozup kendi bünyesi altına alan,bizlere sahip çıkarak kendi bünyesine üye yapan, bu büyük teşkilata ve bu teşkilatta görev alan herkese çok teşekkür ediyorum.
    2015 yılının ilk eğitim seminerine bu büyük teşkilat içinde ilk defa katılan biri olarak, bu imkan ve olanaklardan faydalanmamızı sağlayan başta Sn.genel başkanımız Pevrul KAVLAK beye , genel merkez yöneticilerimize ,şube başkanımız Yusuf Ziya ODABAS beye,yönetim kuruluna,baş temsilcimiz ve temsilcilerimize ayrıca 3 gün boyunca belli disiplin ve kurallar çerçevesinde bizleri sıkmadan,bunaltmadan eğitim veren değerli hocalarımıza ,eğitim kafilesi başında bulunan temsilci Mehmet TURGUT beye kendi şahsım adına ve bu fikrime katılan arkadaşlar adına teşekkür ediyorum.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.