DESTEK GELİRİ TESLİM EDİLDİ

DESTEK GELİRİ TESLİM EDİLDİ
6 Ocak 2015 tarihinde eklendi, 4.770 kez okundu.
Reklam

Türk Metal Sendikası Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş, Zonguldak Spor Kulübü’ne destek amaçlı Erdemir işçilerinin aldığı 750 adet yeni yıl takviminden elde edilen geliri, Kulüp Başkanı Süleyman Caner’e teslim etti.

Şube Başkanımız Odabaş’ı 6 Ocak 2015’de ziyaret eden Caner, burada yaptığı konuşmada, kulübe maddi gelir sağlamak amacıyla 5000 adet yeni yıl takvimi bastırdıklarını söyledi.

Türk Metal Sendikası’nın da takvimlerin satışıyla ilgili önemli katkıda bulunduğunu hatırlatan Caner, şöyle dedi:

“Takvimlerin satışıyla ilgili kendi çabalarımızla yol kat ederken, sendika başkanımızın bize olumlu cevap vermesi çok büyük moral oldu. Bundan dolayı bizdeki yeri ayrıdır. Verdikleri destekle daha hızlı yol aldık. Artık Zonguldak ile Ereğli arasında çok önemli bir dostluk kuruldu. Bunun mimarı da sendika başkanımızdır. Onun nezdinde Erdemir işçilerine çok teşekkür ediyorum. Bizim için yapılan bu çok önemli desteği unutmayacağız.”

Başkanımız Odabaş da, Kulüp Başkanı Caner’in verdiği emeği gördüklerini ifade ederek, şunları söyledi:

“Başlatılan takvim satışına Erdemir işçileri olarak elimizden geldiğince destek olduk. Zonguldaksporumuzu ayakta tutmak için bir şeyler yapacaksak hep beraber yapmalıyız. Türk Metal Sendikası olarak da yanlarında oluruz. Bu konuda başarılı olmalarını diliyorum.

Sayın Başkanın verdiği emeği görüyoruz. Zonguldak Ereğli arasında bir kopukluk olduğunu görüşüne ben de katılıyorum. Bunu da hep beraber aşmamız gerekiyor. Zonguldak ve Ereğli’nin bütün olduğunu herkesin bilmesi lazım. Tabi bu konuda Zonguldak’ın da bir atılım yapmasını bekliyoruz. Çünkü bazı konularda Zonguldak bize uzak duruyor.”

Odabaş, sendika şube sekreterimiz Metin Ercan, Şube Mali Sekreterimiz Hakan Eskibina, İşadamı Veli Karakkök hazır bulunduğu ziyarette, elde edilen geliri Kulüp Başkanı Caner’e teslim etti.

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git