BAŞKAN’DAN KUTLAMA ZİYARETİ

BAŞKAN’DAN KUTLAMA ZİYARETİ
7 Ocak 2015 tarihinde eklendi, 2.073 kez okundu.
Reklam

Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Türk Metal Sendikası Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş’a kutlama ziyaretinde bulundu.

Uysal, Belediye Başkan Yardımcısı Nazım Erdoğan ve belediye meclis üyeleriyle birlikte 7 Ocak’ta gerçekleştirdiği ziyarette, Türk Metal Sendikası Şubesi’nin, çok güzel bir genel kurul gerçekleştirdiğini söyledi.

Türk Metal’in, bölgedeki örgütlü gücünden bahseden Uysal, şöyle konuştu:

“Sayın Genel Başkanınız Pevrul Kavlak’ın da katılımıyla daha da anlam kazanan genel kurulunuz, oldukça güzel bir havada gerçekleşti. Genel kurulda başkanlığınızda yeni yönetim kurulunuz seçildi. Bu vesileyle, Türk Metal Sendikası’nın, bölgemizde örgütlü güç olduğunu bir kez daha göstermiş oldunuz. Şahsınızda yönetime seçilen arkadaşlarımızı kutluyorum. Bundan sonraki süreçte de başarılarınızın devamını diliyorum.”

Başkanımız Odabaş da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “şahsınızın da genel kurulumuza katılması bizleri ayrıca memnun etti. Bundan sonraki süreçte de üyelerimizin hak ve menfaatleri doğrultusunda çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Şahsınıza ve belediye meclis üyelerine teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyarette şube sekreterimiz Metin Ercan ile Şube Mali Sekreterimiz Hakan Eskibina da hazır bulundu.

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git