BAŞKANIMIZA PLAKET VERDİLER

BAŞKANIMIZA PLAKET VERDİLER
30 Ocak 2015 tarihinde eklendi, 1.747 kez okundu.
Reklam

Türk Metal Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş’a, Karadeniz Ereğli Beşiktaş Taraftarları Derneği Başkanı Tarkan Adik tarafından plaket verildi.

Adik, bazı dernek yönetim kurulu üyeleri ile birlikte 30 Ocak 2015’de ziyaret ettiği sendikamızda, 10. Genel Kurul’da yeniden başkanlığa seçilen Odabaş ile yönetimini kutladı.

Odabaş’a, dernek faaliyetleri hakkında bilgi aktaran, aynı zamanda “Kartal Haber” isimli internet sitesinde üçüncü kez ‘yılın derneği’ seçildikleri bilgisini veren Adik, bunun mutluluğunu ve gururunu yaşadıklarını söyledi.

Türk Metal’in, bölgemizin en güçlü sivil toplum kuruluşu olduğunu, Odabaş’ın da üstlendiği sorumluluğun bilinciyle üyelere sahip çıktığını savunan Adik, “Türkiye genelinde en güçlü sendika Türk Metal’in, bölgedeki gücünü de biliyor, çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Son genel kurulunuzda da, delegelerinizin tamamı şahsınızda oluşturulan yönetime oy vererek bunu gösterdi. Sizi ve yönetiminizi kutluyoruz” dedi.

Adik’in plaket takdim ettiği Odabaş da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Adik Başkanlığındaki derneğin Türkiye’deki derneklere örnek olacak aktif çalışma gösterdiğini, ilçedeki derneklerin sergilediği birliktelik tablosunu da memnunlukla izlediğini kaydetti.

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git