Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

ERDEMİR İŞÇİSİNİN DUYARLILIĞI

01.01.2015
2.571
ERDEMİR İŞÇİSİNİN DUYARLILIĞI
REKLAM ALANI

Zonguldak Spor Kulübü Başkanı Süleyman Caner, kulübe sağladığı katkılardan dolayı Türk Metal Karadeniz Ereğli Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş ve Erdemir işçisine teşekkür ettiğini bildirdi.

Caner, kulübe gelir sağlamak amacıyla bastırdıkları yeni yıl takvimlerden daha önce 500 adet alan sendikanın, 250 adet daha talep ederek 15 bin lira maddi destek sağlamış olduğunu belirtti.

Odabaş’ın olumlu tavrının örnek olduğunu ve kendilerini son derece memnun ettiğini anlatan Caner, şunları kaydetti:

REKLAM ALANI

“Türk Metal Sendikası Ereğli Şube Başkanı Yusuf Ziya Odabaş’ın yaptığı bu olumlu ve örnek davranıştan çok mutlu olduk. Kendilerine minnettarız. Diğer sendakiların da bu tür katkı vermeleri gerekir. Birlik ve beraberlik halinde Zonguldakspor’u yeni yılda şampiyon yapmayı hedefliyoruz.”

ODABAŞ: “ÜYELERİMİZE TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Diğer yandan, Başkanımız Odabaş da, Türk Metal’in üyelerinin çıkarlarının yanı sıra bölgesel sağlık, eğitim, kültürel, sosyal ve sportif etkinliklere de destek olduklarını hatırlatarak, “Zonguldakspor ilimizin takımıdır. Biz de kendilerinin satışa çıkardıkları takvimleri Erdemir’deki üyelerimize temin organizasyonunu üstlendik. İşçi arkadaşlarımız, gelen takvimleri yeterli bulmadı ve 250 adet daha talep ettik. Bu tür etkinliklerde her zaman duyarlılık gösteren Erdemirli üyelerimize teşekkür ediyoruz” dedi.

Bilindiği gibi kulüp başkanı Caner, geçtiğimiz aylarda ziyaret ettiği başkanımız Odabaş’a, sırtında “Yusuf Ziya Odabaş” yazılı 67 numaralı Zonguldakspor forması hediye etmişti.

Etiketler:

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.