KUTLAMA YEMEĞİ VERDİLER

KUTLAMA YEMEĞİ VERDİLER
14 Ocak 2015 tarihinde eklendi, 1.948 kez okundu.
Reklam

Türk Metal Şube Genel Kurulumuzda yeniden başkanlığa seçilen Yusuf Ziya Odabaş ve şube yöneticilerimiz onuruna, 2. Sıcak Haddahane çalışanı üyelerimiz kutlama yemeği düzenledi.

Büyük Anadolu Ereğli Otel Salonu’nda, 10 Ocak 2015 tarihinde, 2. Soğuk Haddehane, Mekanik Bakım, Asitleme, Tandem, Rejenarasyon ve Elektrik Otomasyon ünite çalışanlarının bulunduğu yemekte konuşan Erdemir işçisi Ayhan Demircan, Dünya devi Erdemir’de çalışan işçilerin bu seviyede yaşam standartlarına ulaşmasında, Türk Metal’in katkısının en üst seviyede olduğunu belirterek, şunları söyledi:

“Böyle güzel işler, birlik ve beraberlik içinde gerçekleştirilmektedir. Erdemir’de yıkılmaz kalemiz olan sendikamızın yeniden seçilen başkanımız ve yönetim kurulu üyelerimizi tebrik eder, çalışmalarınızda muvaffakiyetlerininiz devamını dileriz.

Sözlerimi; ‘Yusuf yüzlü sadık sözlü, Hamza yüreklidirler. Hakkı bilir, hakkı söyler bu yiğitler’ diyerek tamamlamak istiyorum.”

ODABAŞ DUYGULANDI

Salonda duygulanan Şube Başkanımız Odabaş ise yaptığı konuşmada, iyiye giden yol güç görünüyorsa da bulunabilecek yol olduğunu savunarak, “Bizler de iyiye giden tüm güzel yolları dava gönüldaşlarımızla birlikte bulmaya devam ediyoruz. Bu gecenin organizasyonunda tüm emeği geçenlere, katılımcılarına ve onure edici açılış konuşmasından dolayı Ayhan kardeşimize teşekkür ediyor, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada tüm çalışanlarımızla birlikte emek için hizmet edeceğimizi belirtmek istiyorum” dedi.

Şubemizin 10. Genel Kurulu dolayısıyla tertiplenen gecede, Odabaş’ın yanı sıra, Şube Sekreterimiz Metin Ercan, Şube Mali Sekreterimiz Hakan Eskibina ile iş yeri temsilcisi Altan Kalfa’ya hediye takdim edildi.

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git