Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

TEŞEKKÜR VE KUTLAMA

01.01.2015
1.754
TEŞEKKÜR VE KUTLAMA
REKLAM ALANI

Genel Başkanımız Sayın Pevrul Kavlak’ın ‘olur’u ile 27 Aralık 2014’de Büyük Anadolu Ereğli Hotel’de oluşturulan organizasyonun güzelliğinin yanı sıra, Erdemir işçisi üyelerimizin, sığmadıkları salonda yarattıkları coşku, sağladığımız birlik ve beraberliğin en güzel tablosuydu.

Yine, genel kurulumuza davetli katılımının yüksekliği, sendikamıza verilen önem ile sendikamızın da kurum, kuruluş ve sivil toplum kuruluşlarına verdiği önemin göstergesi olmuştur.

Yasa gereği 200 delegesi bulunan sendikamızda, yine 200 delegenin salonda yerlerini alarak, tamamının oy kullanması, Türk Metal’e ve üstlendikleri göreve verdikleri önemi net şekilde göstermiştir.
Delegelerimizin tamamının oyunu alarak seçilen şahsım ve yönetim kurulumuz, denetim ile disiplin kurulu arkadaşlarımız, önümüzdeki süreçte üstlendiğimiz görevi yine en iyi şekilde yerine getireceğimizin sözünü veriyoruz.
Bu duygularla; gerçekleştirdiğimiz genel kurulumuza katılan Sayın Genel Başkanımız Pevrul Kavlak’a, AK Parti Zonguldak Milletvekili Ercan Candan’a, Genel Sekreter Yücel Yücel’e, Ereğli, Alaplı, Gülüç, Kandilli ve Ormanlı Belediye Başkanlarına, Erdemir İnsan Kaynakları Müdürü’ne, GMİS Genel Başkanı Eyüp Alabaş’a, ilçe dışından gelen Türk Metal Sendikası Şube Başkanları ile yöneticilerimize, siyasi parti başkanlarımıza, Oda Başkanlarına, sivil toplum kuruluşları başkan ve yöneticilerine, delegelerimize, çok değerli Erdemirli üyelerimize ve basın mensuplarına teşekkürlerimizi sunuyoruz.

REKLAM ALANI

YENİ YILI KUTLUYORUZ
Bu vesileyle; geride bıraktığımız 2014’ün acısı ve tatlısıyla anılarak, adım attığımız 2015’de ise çalışanın daha mutlu, huzurlu ve güvenli olması, halkımızın barış içerisinde yaşamını sürdürmesi dileklerimizle, yeni yılı kutluyoruz.

YUSUF ZİYA ODABAŞ

TÜRK METAL SENDİKASI

KDZ. EREĞLİ ŞUBE BAŞKANI

Etiketler:

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.