MHP’Yİ ZİYARET ETTİ

MHP’Yİ ZİYARET ETTİ
5 Şubat 2015 tarihinde eklendi, 1.895 kez okundu.
Reklam

Türk Metal Sendikası Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş, 5 Şubat 2015 tarihinde MHP Ereğli İlçe Yönetimini ziyaret etti.

Odabaş, ziyarette yaptığı konuşmada, 11. Olağan Genel Kurul’da yeniden MHP ilçe başkanlığına seçilen Talat Şeker ile yönetimini kutlamak için ziyaret gerçekleştirdiklerini söyledi.

Birlik ve beraberlik içinde ilçe, bölge ve ülkedeki siyasi hareket  için güzel şeyler yapacaklarını düşündüğünü belirten Odabaş, “bugün bizi kabul ettiği için teşkilatım adına teşekkür ediyorum. Üstlendikleri görevlerinde ekibiyle beraber başarılar diliyorum. Bölgemiz için iyi şeyler olacağı temennisinde bulunuyorum” dedi.

MHP İlçe Başkanı Şeker de, Odabaş ve yönetim kurulu üyelerine hoş geldiniz dileğinde bulunarak, “Ereğlimizin sosyal ve ekonomik yönünde çok büyük söz sahibi olan Türk Metal Sendikası’nın ilçe teşkilatımızı ziyareti, bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. Başkanıma iyi dileklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Her zaman Ereğli menfaatleri doğrultusunda, Türk Metal veya diğer sivil toplum örgütleri ile iş birliğine, dayanışmaya ve görüş birliğine açığız” diye konuştu.

Bazı parti yöneticileri ile sendika yöneticilerinin hazır bulunduğu ziyarette Odabaş ile Şeker karşılıklı görüş alış, verişinde bulundu.

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git