Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

HAKİMİYET’İ ZİYARET ETTİK

04.03.2015
2.408
HAKİMİYET’İ ZİYARET ETTİK
REKLAM ALANI

Kuruluşunun 36. Yayın yılına dolayısıyla Hakimiyet Gazetesi’ne kutlama ziyaretinde bulunduk.

Türk Metal Sendikası Şube Sekreterimiz Metin Ercan, Şube Mali Sekreterimiz Hakan Eskibina, Şube Şube Teşkilatlandırma Sekreterimiz Sonar Uslubaş ile Şube Eğitim Sekreterimiz Mehmet Karakaya, 3 Mart tarihinde ziyaret ettikleri Hakimiyet’i kutladılar.

Şube Sekreterimiz Ercan, Hakimiyet Yayın Grubu Sahibi Fikri Kapan’a hitaben yaptığı konuşmada, Hakimiyet’in, bölgede örnek teşkil eden yayıncılık anlayışında olduğunu belirterek, “son 3 yılını sizin sahipliğiniz de geçirerek 36. yayın yılına merhaba diyen Hakimiyet Gazetesi, izlediği gazetecilik çizgisi ile bölgemizde birçok yerel gazeteye de örnek olma başarısı göstermiştir.Bu vesileyle Hakimiyet Gazetesi’nin kuruluş yıldönümünü kutlar sizi ve gazetenizin tüm çalışanlarını tebrik eder, başarılarınızın devamını dilerim” dedi.

REKLAM ALANI

Kapan da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “bölgenen en güçlü sivil toplum kuruluşu olan Türk Metal Sendikası’nın değerli yöneticilerine teşekkür ediyorum. Bundan önce olduğu gibi, bundan sonraki süreçte de olabildiğince objektif, toplumsal çıkarlarda ise bir o kadar taraf olmayı sürdüreceğiz” diye konuştu.

Etiketler:

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.